Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Valaki aki jártas Pesten...

Valaki aki jártas Pesten lenne olyan kenyérre kenhetően jóságos, hogy segítene?

Figyelt kérdés

Nekem a Stadionoktól kéne eljutnom a Váci utcába, de időre kell mennem és félek, hogy rohadtul eltévedek majd. Tudom, hogy voltak már itt hasonló kérdések, de nem volt teljesen egyértelmű minden mégsem.

Valaki leírná nekem röviden a leggördülékenyebb útvonalat?

Még az sem tiszta teljesen, hogy hol lyukasztják a metróra a jegyet. Lehet ráérnék eggyel későbbi járattal elindulni itthonról, ha nem kalkulálok bele olyan nagyon nagy eltévedést.


2014. febr. 1. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb ha a metróra (M2 piros metró) felszállva a stadionok állomásnál, elmész a Deák térre és ott elsétálsz a Váci utcáig. ami 5 perc séta. Persze tudni kéne a Váci utca melyik részébe mész mert a Deák tértől elég sokáig megy.

A jegyet meg a metró megállónál amikor lemész a lépcsőn van a lyukasztó :)

2014. febr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2014. febr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Az első leírt szépen mindent.


Még annyit javasolnék, hogy vigyél magaddal térképet papírból vagy okostelefonosat, bitos ami biztos. A belváros kicsit kacskaringós, nem olyan könnyű ott elsőre eligazodni.

2014. febr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

u.i.:

az Astoriánál szállj le a 2-es metróról és sétálj az Rákóczi-Kossuth L.-en a Duna,Erzsébet híd felé és kb 800m után ott leszel

2014. febr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. febr. 1. 10:17
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem vagyok vevő a humorodra! Csak nyugodtan írogassál, engem ugyan hidegen hagy!
2014. febr. 1. 10:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen pontosan, azért ez nem olyan egyszerű annak, aki sose járt ott, ráadásul egyedül kell mennie.


1. Kezdjük azzal, hogy ha kiszáll a metróből a Deák téren, akkor a KIJÁRAT felé kell menni, (ha jól emlékszem balra a metró vége felé) NEM az "Átszállás a 3-as metróra" felé.

2. Akkor ha feljött a mozgólépcsőn, akkor egyenesen a SÜTŐ UTCA-i kijárat felé.

3. A 2. kis mozgólépcső után jobb oldali kijárat után balra fordulni (bal oldali kijárat után jobbra fordulni) a Sütő utcára, ott lesz jobb oldalon a kis McDonald's, Tourinform iroda ott tovább egyenesen.

4. Tartson az utca bal oldala felé, keresztül a téren szintén balra a Bárczy Istán utcán tovább egyenesen.

5. Ez T alakban beletorkollik a Petőfi Sándor utcába, ott balra 20 m-t, aztán jobbra a Régi posta utcán szintén kb 20 m-et.

6. Megérkezés Váci utca.


Nem rossz ötlet a túrista térkép, vagy előtte nézd meg itt: [link]

2014. febr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!