Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Panel nyaralás? Bevállalnátok?

Panel nyaralás? Bevállalnátok?

Figyelt kérdés

Van egy 2 szobás panellakásom Gyulán.

A piaci ár bő feléért háromnegyedért kibérelnéd ha Gyulára szeretnél menni nyaralni?

Természetesen szépen megcsinálva felszerelve csak kívülről ugye lakótelepi. :-(


2017. aug. 24. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én benne lennék.

Van családi házam és panelom is, és találd ki melyiket adtam ki és melyikben lakom? Hát a fű nyírását meg a többi unalmas hülyeséget csessze meg a bérlő. Én meg úrként élek a panelban.

2017. aug. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Félreértettél vagy rosszul kérdeztem :-(

Én a panelt adnám ki nyaralók részére pár napra.

(Van nekem is kertes házam vagyis a banknak)

2017. aug. 24. 20:03
 3/11 anonim válasza:
75%
Simán jó lehet! Pálinka fesztivál, kolbász fesztivál stb. alatt minden szállás tömve van Szerintem a nyaralók is élnének vele. Próbáld ki!
2017. aug. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Várfürdő!

Végvári esték... stb.

Abból indulok ki hogy én amikor megyek nyaralni akkor majdhogynem csak aludni megyek a szállásra tehát kívülről majdnem mindegy hogy néz ki :-)

Belül meg rendezett klíma minden. ;)

2017. aug. 24. 20:10
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
én a családi házadat szívesen kivenném de nem mennék a b.u.zi panellakó prolik közé még egy éjszakára sem.
2017. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Én is így utazom, ahogy az utolsó kommentedben írtad, ha jó árban és jól megközelíthető helyen van a szállás, akkor simán kibérelném.
2017. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ma 20:29

Csak a családi ház az 20ezer/éj pl 4 főnek a panel meg 12e.

Pl 4 éjszakánál már elég jelentős a differencia...

2017. aug. 24. 20:40
 8/11 anonim ***** válasza:
11%
ez igaz de az a kenyelem es nyugalom amit a csaladi haz ad megeri a kulonbsehet, latom milyen emberszeru lenyek laknak a panelokba, hat meg ingyen sem vagyom oda
2017. aug. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen igényfüggő, én személy szerint kibérelném ha az árfekvése és elhelyezkedése megfelelő, amikor nyaralni/kirándulni megyek én az élményekre és a kikapcsolódásra helyezem a hangsúlyt, a szállás számomra csak az alvás, és az alapvető higiéniai szükségletek kielégítésére szolgál. Ha van felszerelt konyha, tiszta, és jól karban tartott a lakás, akkor számomra teljesen irreleváns, hogy az történetesen panel,nyaraló, vagy kertes ház. Persze lehet, hogy a kor előrehaladtával az ember komfort szükséglete is növekszik, én 25 éves fejjel simán kivenném a lakásod pár napra.

Szerintem nyugodtan rendezkedj be a rövidtávú lakáskiadásra, ajánlom figyelmedbe az Airbnb-t, adózással együtt is jó kis bevételre lehet szert tenni. Bővebb információt itt találsz: [link]

2017. aug. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt mondod, az utazási rovatban hirdeted a vacak ingatlanodat?

Szerinted ez hogyan egyeztethető össze a gyakorikérdések szabályzatával?

Érzésem szerint akkor jársz a legjobban, ha te magad törlöd a kérdésedet. Ha nem, 24 órán belül segítek én.

2017. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!