Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes thaiföldi nyaralás 1...

3 hetes thaiföldi nyaralás 1 év alatti babával? Bevállalnátok?

Figyelt kérdés

A fiúnk 3 éves, ő tavasszal született, így vele már az első nyarat végigutaztuk, sosem volt gond, aludt bárhol.

A kislányunk most 3 hónapos, ő is nyugis baba. ár 3x utaztunk vele is, semmi baj nem volt, de a legnagyobb táv is Budapest-Dubai volt... Szóval ilyen hosszú úton még nem volt.

Anyukám és a férjem szerint nyugodtan menjünk.

Február-március környékén mennénk.

Mit gondoltok?

Ti mennétek?


2015. okt. 20. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Most a szülők 99%-a lefog pontozni,de akkor is leírom: NYARALNI azaz PIHENNI akarsz menni vagy babázni? Én nem vinném magammal,pelenkázni itthon is tudok,ráadásul olcsóbb.


26/N 2 gyermek.

2015. okt. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Leírtad, hogy mindenhol milyen szuperül viselkednek, hogy milyen jól bírják az utazást. Akkor? Csak dicsekedni szeretnél egy kicsit?
2015. okt. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
ha az előző utat birta ezt miért ne birná?kicsit dicsekvésszagu és feleslegesnek tünik igy a kérdésed.
2015. okt. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én meg nem hagynám itthon egyikőjüket sem közel 1 hónapra senkire. :)

Ezzel nem azt szeretném éreztetni, hogy senki más nem vigyázhat rá/rájuk, de más az, ha bébiszitterrel, vagy nagyszülővel, keresztszülővel vannak mondjuk 1 délutánt, vagy éjszakát és más az, hogy 3 hétre elmegyek pihenni. És tudom, hogy képtelen lennék nyugodtan feküdni a tengerparton, vagy a medence mellett, mert arra gondolnék, hogy most éppen mi van itthon, nem történt-e valami baj, amit nem akarnak elmondani, stbstb.


Nem dicsekvés, de más egy 5 órás és egy 10+ órás út.

Tapasztalatokra is kíváncsi lennék, hogy aki volt ilyen picike babával távolabb, ott milyenek voltak az élmények, a jetlaget hogy viselte a baba, etc.?

2015. okt. 20. 09:44
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Nekem nagyobb pihenés volt a nyaralás még akkor, amikor ilyen kicsi volt a fiam! :) Ahogy nőtt, egyre több "mozgást", foglalkozást, körültekintést igényelt nyilván, na az már kevésbé volt pihentető.

5 hónapos volt, amikor először vittük, igaz, csak pár napra. De az nekem ugyanolyan pihenés volt. Evett-aludt-fürdött kb. ennyi.

Viszont,ami miatt én (de ez én vagyok) nem mernék bevállalni ilyen hosszú, távoli utat az a betegség. Minél kisebb,annál fogékonyabb mindenre. Valahogy engem nem nyugtatna meg, csak a saját orvosunk "kezelése",ha gond van.

2015. okt. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha már ilyen jól megy, hogy két gyerekkel Thaiföldre utaztok, miért nem visztek magatokkal egy babysittert?
2015. okt. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
senki nem irta h hagyd itthon a babát...
2015. okt. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem választotok valami közelebbi célt, amíg pici a kislány?

Soha nem jutna eszembe itthon hagyni, annyit nem ér a nyaralás. De szerintem ő még kicsi lesz egy ekkora repülőúthoz. Arról nem is beszélve, hogy a napirendjét be kell tartani. A tengerparton hogy fogsz cumisüveget sterilizálni, vagy ha épp fogzik, és végigbömböli az éjszakát, akkor alvással töltöd majd a napot a hotelben? Ezért kár ilyen messzire menni szerintem. Tuti várnék még egy évet. Szerintem elég eseménydús az életetek Thaiföld nélkül is.

2015. okt. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
UI. Mikor utaztok már fél éves lesz. Nem fogja a nap nagy részét végigaludni.
2015. okt. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
dehogy mennék :) ebben nekem semmi pihenés nem lenne. vagy viszitek a nagyit is?
2015. okt. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!