Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Osztálykirándulásra megyünk....

Osztálykirándulásra megyünk. A nyugatinál fogunk leszállni Pesten, ahonnan elgyalogolunk a Szépművészeti Múzeumba. Onnan pedig a vidámparkba. Körülbelül hány kilométeres vagy perces séta ez? Nagyon hosszú táv?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg végigmentek az Andrássy úton, akkor kb. 3.2 km.
2010. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan hoszu tav.

A Nyugatitol az Oktogonig az egy megallonyi tav.

Onnan pedig hat, talan 3-4 megallo a Hosok-tere ahol a muzeum van, es onnan nincsen messze a vidampark sem.

Az mar a Varosliget.

2010. máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mi is vidámparkba megyünk osztálykiránduláson *-* (adhatok tanácsokat, ha még nem voltál ott, hogy mire ne ülj fel, ha nem akarsz megsántulni és rosszullenni :D)

na az út hosszúsága... ha nézed a térképen... [link] , az Árpád híd az 1 kilométer, és ahhoz tudod viszonyítani a távolságot. szerintem nincs messze, főleg, hogy 2 részletben sétáljátok le, ha közben bementek a múzeumba (:

2010. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Sokszor jártam már Pesten de sajnos elég rossz vagyok tájékozódásban:) Voltam már a vidámparkban én javasoltam hogy ide menjünk én mindenre felülök de azért köszi a tanácsot ^^ Örülök hogy nem járjuk le azért a lábunkat!
2010. máj. 27. 22:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenesetre kényelmes cipőt húzz, ne magassarkút. A múlt héten én a nyugatitól sétáltam a Kossuth térig, pár utca, s az Andrássy út szép is, úgyhogy a nézelődéssel nem tűnik majd olyan hosszúnak. Csak szép idő legyen!
2010. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne értsd félre, nem vagyok a séta ellen, de ha vidékről jöttök Pestre, sokaknak hatalmas élményt nyújtana a Kisföldalatti az egyik irányba. Pl. gyalog mentek oda, így gyönyörködhettek az Andrássy út villáiban, Kisföldalattival pedig vissza.

A múzeumtól a Vidámpark kb.3-4 perc kényelmes séta a Városligetben.

Szép napot!

2010. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!