Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Volt olyan, aki mondjuk az...

Volt olyan, aki mondjuk az orszag masik egyik vegebol a masikba koltozott teljesen egyedul? Tapasztalatok? Nyíregyhaza, Debrecen, Szeged?

Figyelt kérdés

2017. okt. 23. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én Budapestről Debrecenbe költöztem egyik napról a másikra.

27 évesen váltam el a volt férjemtől, és annyira menekülni akartam, hogy Debrecenbe mentem, mert az anyai nagyszüleim debreceniek voltak (de akkor már nem éltek) Reméltem, hogy nem leszek egyedül végül is pár nagynéni, nagybácsi, és unokatestvér is debreceni. De hamar rájöttem, hogy a rokonok azt hitték pénzes vagyok, és csak kölcsönt kérni akartak, rám nem voltak kíváncsiak. Megtanultam egyedül boldogulni. Azóta már elköltöztem Debrecenből is Angliába. Oda is egyedül, de legalább pénzéhes rokonok nem vettek körül.

2017. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Budapest-Zürich :)
2017. okt. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!