Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha most érettségizek akkor...

Ha most érettségizek akkor nyáron még utazhatok a középiskolás diákigazolványommal diák jeggyel?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Oktbóber 31-ig, ha jól tudom.
2010. jún. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Szeptembertől úgyis megyek új suliba és lesz másik diákom. Csak ezt a nyári időszakot nem tudtam eldönteni mert akkor még/már végülis egyik suliba se járok.
2010. jún. 1. 13:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Diákigazolvány, ha érvényes az évben, akkor adott tanévre szól, és ez magában foglalja a nyarat is [pl. akár osztályozóvizsgák miatt] ezt sajnos nem tudja sok ellenőr.

Ősz elejéig utazhatsz, ahogy mondja itt valaki. :)

2010. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megerősítem az első válaszolót, okt.31-ig érvényes! Én tényleg addig használtam, minden ellenőr tisztában volt vele!
2010. jún. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2010. jún. 1. 14:35
 6/7 anonim válasza:

hat az ellenor nem tudja h te hanyadikos vagy, vagy hogy mikor vegeztel.../:) en egeszen decemberig utaztam mar lejart ellenorzovel...vagyis nem oktober 31-ig hasznalhato...egesz evre ervenyes az ellenorzo...vagy nalatok nem? /:)


ez az oldal is inkabb az erdejes kerdesek.hu cimet kene viselja...

2010. jún. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10:55: nálatok az ellenőrzőbe is raknak fényképet, vagy hogyan lehetne használni azonosításra?
2010. jún. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!