Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha reggel 10-kor Szekszárdon,...

Ha reggel 10-kor Szekszárdon, az Aranytó utcában kell lennem, (hétköznap) hányas számú busszal tudom megközelíteni, közlekedik arrafelé egyáltalán valami?

Figyelt kérdés

2018. febr. 24. 18:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem mi ? gyalog galopp.
2018. febr. 24. 19:49
 2/7 anonim ***** válasza:

A 3-as, 3A-s, 7-es és 7B-s járatok közlekednek arra.

[link]


Neked a buszállomásról 9:45-kor induló 3A járat lesz jó.

2018. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Helyi lakos vagy ? csak mert legutóbb mikor ott jártam, a városban, hivatkozva arra, hogy nincs kihasználva a busz, nincs mozgás, nem indult arrafelé egyetlen helyi járat sem. Létezik ez, létezik ilyen vajon ?
2018. febr. 24. 21:14
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is a netten néztem EGYSZER, hogy mivel lehet azon a területen közlekedni és jól pofára estem mikor oda értem. Taxi vagy gyalogtúra, kb fél órás út gyalogosan.
2018. febr. 24. 21:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok helyi, de ismerős vagyok a városban.


Valóban gond van a járatok kihasználtáságval, de ez semmiképp sem jelenti azt, hogy a menetrendben meghirdetett járatok ne közlekednének.


A Keselyűsí úton (innen nyílik az Aranytó utca egyik vége) mióta világ a világ van buszközlekedés, sosem szünetelt arra a forgalom.

A Damjanich utcában (innen nyílik az Aranytó utca másik vége) valóban volt egy időszak (úgy 1995-2005 között), mikor nem járt helyijárat és kialakult egy max. 1,5 km-es gyaloglási kényszer, de ez a múlté.


Egy szó mint száz, a helyijáratok a menetrendnek megfelelően közlekednek, az Aranytó utca elérhető a 3, 3A, 7, 7B járatokkal.

2018. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem az információt és azt a választ kaptam, hogy 1/2 2-kor délután indul, arrafelé busz, reggel nem. XD
2018. febr. 26. 02:58
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszönöm neked a segítőszándékot.
2018. febr. 26. 02:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!