Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy jobb legyen?...

Askingcat666 kérdése:

Mit tegyek, hogy jobb legyen? Estére mindig megfájdul a fejem, reggel hányingerem van, egésznap sirok. Előre idegbajos vagyok a holnaptól. Minden hétköznap 5:38-kor kelek, és este 6-ra érek haza. Nem birom idegileg. érzem hogy kikészülök.18/L

Figyelt kérdés

2018. jan. 16. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Hát az okokat elég nehéz így meghatározni! Tanulsz/dolgozol? Ha igen, mit? Mennyire feszített a tempó? Mennyit sportolsz? Mennyit foglalkozol magaddal? Pihensz eleget? Szórakozol eleget?
2018. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Mi a konkrét problémád?
2018. jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A konkrét probléma az állandó fáradtság,amit nem tartok normálisnak,és ötletem sincs mit lehetne tenni ellene:/ Egyszerüen azt érzem hogy kivagyok merülve teljesen.
2018. jan. 17. 06:50
 4/9 A kérdező kommentje:
Tanulok,van hogy 3 tesim van egy nap.Szórakozni járok hétvégente de csak kimerültebb vagyok utánna.Ha arra gondolok hogy felkell kellni elkap a sirógörcs
2018. jan. 17. 06:52
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Próbáld kerülni a nem kötelező programokat. Pl. Ne járj el bulizni. Igyekezz sok vizet inni és amikor tudsz inkább pihenj. Lehet több vitamint kéne szedned hogy energiát adjon és kerüld a koffeines dolgokat mert a felporgetes utan csak meg jobban lehuznak. Ha messze van az iskola érdemes lenne váltani vagy ha külön sportolsz kicsit szüneteltetni hogy lelkileg rendbejojj. Illetve probalj meg csak este aludni, hetvegen is. Ha segit beszelgess barátokkal, csaladtagokkal errol.
2018. jan. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Keress magadnak egy párt, célokat, családot, barátot, utódokat, cserêlj állást vagy a napi programod javítsd ki.


Sportolj valamit. Ha szellemi elfoglaltságod van napközben akkor mindenképp táncolj, tornázz, fuss, ússz, gyúrj, lovagolj. Vagy ami jól esik

2018. jan. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
párom van és imádom:) barátaim is vannak,gitározom emelett rajolok,festek,olvasok.csak kikészit a felkelés.de már megoldódott a dolog azért köszönöm a válaszokat :)
2018. jan. 20. 13:27
 8/9 anonim ***** válasza:
11%
Hogy oldódott meg a dolog? :)
2018. jan. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Meditálni kezdtem,és megpróbálok nem törődni azokkal a dolgokkal amiken nem tudok változtatni,inkább csak elfogadom ami jön. :)
2018. jan. 22. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!