Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Van olyan állatkert Magyarorsz...

Van olyan állatkert Magyarországon? (. )

Figyelt kérdés
...Ahol lehet simogatni és etetni lámát/alpakát és tevét?

2018. márc. 1. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A pesti allatkertben a teve kivetelevel. Tevet meg a vandorcirkuszosoknal lehet.
2018. márc. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Regen a veszpremi allatkertben is lehetett - most nem tudom, mi a helyzet. Jobb, ha felhivod oket es megkerdezed :)
2018. márc. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát... keresgéltem, de egyik magyar állatkertben sem lehet :(

Szóval mehetünk külföldre, hogy a kisfiam tevét és alpakát tudjon simogatni. Mert a környező országokban kb. bárhol lehet simogatni, bezzeg Magyarországon sehol. És mondják a fejesek, hogy mindenki nyaraljon Magyarországon, mert tele van turisztikai "attrakcióval"... Aha persze. Semmi érdekes nincs ebben az országban. Minden normális dolgot tiltanak. Idétlen ország.


Megyünk külföldre.

2018. márc. 2. 09:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Menjetek, nem hiszem, hogy bárkit is érdekelne. Amúgy meg lehet őket Magyarországon is simogatni. Igen, tudom "bezzeg külföldön minden jobb".
2018. márc. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó: Hol lehet Magyarországon?

Megkérdeztem egy csomó állatkertet, vadasparkot, és azt mondták/ írták, hogy nem lehet.

Esetleg, ha valakinek a valakije vagy, vagy "közel ülsz a tűzhöz", akkor valószínűleg lehet.

2018. márc. 2. 16:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Pesten is lehet, van tevecsemege kihelyezve, azzal lehet őket etetni is.
2018. márc. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!