Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Utazik-e valaki közületek az...

Utazik-e valaki közületek az idén a csíksomlyói pünkösdi búcsúra és lenne még szabad hely esetleg? (Részletek lenn)

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem, hogy nem tudtam az ismerőseim, haverjaim közül összeszedni senkit aki jönne velem, (mert nincs idejük stb..) én pedig szeretnék az idén elmenni, ha lehet (ha nem akkor majd jövőre vagy máskor) tudom, már korábban kellett volna írnom, csak hátha valaki lenne. Én viszont úgy nem szeretném, hogy csak befizetek egy utazási irodába és csak úgy felszállok a buszra, hogy nem ismerek senkit (meg persze már nem biztos, hogy lenne hely), esetleg ha valaki(k) lenne/lennének, hogy privátban autóval vagy akár így busszal vagy kisbusszal, stb.. utaznának, és előre egyeztetni meg kicsit itt összeismerkedni itt a neten, meg a szálláshely végett is jó lenne.

A facebookon sajnos nem nagyon találtam, 1-2-en még gondolkodnak rajta hogy menjenek-e vagy nem.

Tudom, most ez így kicsit zagyva meg biztos furának tartjátok, hogy most így ide írtam, csak hátha esetleg tud valaki valamit ajánlani, akár valami spéci oldalt vagy fórumot amit még nem találtam.

Előre is köszi.



2018. ápr. 4. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Ha a kocsiban is ennyit fecsegsz jelentéktelen dolgokról, gyanítom kevés önként jelentkezőt fogsz találni...
2018. ápr. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
24%
Menjél kerékpárral. Miért fontos ez neked? A vallásoknak meg van számlálva a napjaik!
2018. ápr. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Azt nem irtad hogy hovavalosi vagy...
2018. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, igazad van, Sopronban lakom amúgy, de úgysem volt még konkrét jelentkező
2018. ápr. 7. 09:56
 5/8 anonim válasza:
Vonat egyébként nem jó? Szokott menni ilyenkor.
2018. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az utazas gyerekjatek, a szallas lesz kihivas ha nem csak egy napra josz.
2018. ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
30%
Igaz en marosvasarhelyi vagyok, de ha lany vagy nalam aludhatsz, meg az allomasra is elmegyek erted. 😁
2018. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, a birkaság első problémája az, amikor gondolkodnod kellene, de egy alapvető googli keresésre is képtelen vagy. És még hány ilyen gondod lesz az életben...
2018. ápr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!