Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten Terror háza környék...

Budapesten Terror háza környékén mit érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Felutazunk BP-re, Body kiállítás, terror háza megnézése miatt, ezeken kívül mit érdemes megnézni, akár múzeum akár park stb?
2018. máj. 14. 14:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szepmuveszeti muzeum. Masra mar nem is marad ido.
2018. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Hűha, BP-n rengeteg a látnivaló, mi az érdeklődési körötök? Ez alapján tudnék szűkíteni.
2018. máj. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jó lenne mondjuk valami szép hely ha jó idő van... hobbifotós vagyok :) Terror házát kihagyhatjuk ha a Body sok idő, esetleg éttermet is ajánlhattok a környéken
2018. máj. 14. 15:24
 4/11 anonim válasza:

Ha hobbifotós vagy, akkor múzeumnak ott van egy köpésre a Capa Center és a Mai Manó Ház is. Szép és/vagy izgalmas, érdekes fotós helyek a környéken:


- Hunyadi tér (érdemes belógni 1-2 udvarba is, csodák vannak ott)

- Epreskert

- Városligeti fasor házai

- Ferdinánd híd környéke (ha szereted a vonatokat)

- Bajza utcai gyalogos alagút

- Rózsák tere



Ezek nem a legtriviálisabb helyek (a Városligetet direkt nem is említettem), de mind sétatávolságra van a Terror Házától, és fotós szemmel izgalmasak.

2018. máj. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2018. máj. 14. 17:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát azért mindkét helyre MINIMUM 2-2 órát rá kell szánni (én 3-at voltam a bodyson, bár a végére már nem is néztem meg mindent ami ki volt állítáva), így gondolom valami ücsörgős és szellemileg kevésbé fárasztó program lenne jó... Azt mondom keressetek egy éttermet / kávézót / kocsmát ahova beültök. Tudok ajánlani, de melyikre van igényetek, és kb. milyen ár fér bele a büdzsébe?
2018. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg Városligetbe vagy Erzsébet térre kiülni is tök jó, vagy Széchenyi-fürdő ha érdekel titeket.
2018. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát mondjuk egy 7-8 ezer maxból kajáljunk azért meg ketten csak főétellel :D
2018. máj. 14. 18:31
 9/11 anonim ***** válasza:

A "romkocsmás", "streetfoodos", "hipszter", "régi zsidó negyed" környék érdekel titeket? A Kazinczy utca nincs messze onnan, tele van street foodos kajáldával, meg beülős helyekkel.


Vagy a Zrínyi utca sincs messze, ott ilyen "puccosabb" beülős helyek vannak. De nem az az "öltöny nyakkendős" fajta puccos, hanem a "farmer és zakó / farmer és ing" féle puccos.


Azért nem írtam konkrét helyeket, mert ezen a két helyen szó szerint minden épület aljában van beülős hely, amelyik szimpatikus...


Vagy ha egy sima középkategóriás de megbízható étterembe akartok menni, az Oktogonon van egy T.G.I. Fridays.

2018. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi meglesem őket, esetleg márka étterem és kávézó? ezt is ott találtam a környéken térképről
2018. máj. 14. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!