Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nászút, belföldön hova?

Nászút, belföldön hova?

Figyelt kérdés

Sajnos tegnap kaptam az értesítést ami szerint visszamondták a szállásunkat ahova foglalva volt már egy hónapja, elég ostoba indokkal jöttek elő.

Sajnos már nem megoldható a szabadságunk át tétele így kell valamit keresni, de nem találok semmmit ami tetszene mindkettőnknek.

24-27 ig mennénk, Fejér megye körül/balaton körül valami wellness re gondoltunk, de ha csak sima szállás esetleg reggelivel vacsorával az is tökéletes.



2018. jún. 15. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És mennyit szántok erre, mert meg lehet oldani 30 ezerből meg 300ból is
2018. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyilván minél jobban kijövünk árból annál jobb , nem tervezünk nagy banzájt tényleg csak pihenni mennénk olyan 100 ezer körül
2018. jún. 15. 13:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress rá a Stílusos Vidéki Szállodákra!
2018. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Villa Vitae. Ha belföldre mennék nászútra akkor tuti oda mennék :D
2018. jún. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

Nálatok a booking.com le van tiltva? Beírod, hogy magyarország, adsz időpontot, lehet szűrni árra, értékelésre, vízpartra reggelire, medencére, talán még jakuzzira is, ha szeretnéd.

Miért nem használod?

2018. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már elkezdtem használni. Nem tudtam, hogy ez így működik és jó is. Találtam is egy nagyon jót. Azért köszönöm mindenkinek!! Életem első foglalása.
2018. jún. 15. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!