Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Merre utazzak belföldön?...

Merre utazzak belföldön? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Budapest a kiindulópont. Kisvárosokat és falvakat keresek.

Kisvárosok: szép, hangulatos utcák, jó kávézók. Amik eszembe jutnak példának: Veszprém, Székesfehérvár, Eger, Szentendre, és talán Balatonfüred.

Falvak: Nyugis, barátságos légkör, közel a természet, nem cigánytelep. Pl.: Gárdony, Agárd, illetve gyerekként sokszor töltöttem a nyarakat Szombathely falusias részén, leginkább ezekhez hasonlóakat keresek.

Plusz olyan úticélok is jöhetnek, ahol lehet túrázni. Én ezekhez nem értek, nagyjából tudom, hogy milyen hegységek vannak Magyarországon, de hogy melyik város/falu a kiindulópont, meg hogy onnan merre tovább, ahhoz nem értek.



2018. máj. 18. 03:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Tatán minden nyáron van patara, nézz utána. Jó, látványos, jelmezes harc. Szilvásvárad, onnan már nincs messze Aggteleg, Egerszalók.
2018. máj. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hollófernyiges ***** válasza:
Kőszeg szép és a környékén tudsz kirándulni is. Vagy a Zemplén, például a füzéri vár és a környező falvak. Nincsenek annyira lepukkanva mint Borsodban.
2018. máj. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Timofiev válasza:

Veszprémben Július 18-21 között lesz az Utcazene, ha ide akarsz jönni akkor ebben az időpontban érdemes.

Pécs is nagyon szép, és a Mecseken sokat lehet kirándulni is.

2018. máj. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2018. máj. 18. 13:31
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

.

Szia

Nógrád megye

1-2 napra érdemes, Bánk ez egy falu, Bánki tó és lehet kirándulni a természetben.

1-2 nap, Hollókő hangulatos ki utca, vár és persze a természet :-)

1 nap Garáb túrázni a cserhátnál.

Pár nap a mátrában Pásztó mellet van egy falu Hasznostól lehet kirándulni Ágasvárra ott van is egy menedék ház ez már heves megyében van.

Heves megye

Aztán Galyatetői kilátó, Kékestető kilátó,

Parádsasvár ott a kastélyt érdemes megnézzni és egy kisebb vízesés is van aztán Siroki vár igaz ott vannak cigányok de nem ártanak nappal, aztán Eger ugye ott sok a látnivaló fürdeni pedig Demjénbe érdemes el menni drága de szerintem megéri, hirtelen ennyi jutott az eszembe sok sikert és jó kirándulást :-)

2018. máj. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyula , Szarvas
2018. máj. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kiskunhalast feltétlenül meg kell nézni, nem csak a csipkemúzeum miatt, ami csodaszép, hanem maga a falu v. város, nem tudom, az is nagyon tetszik, minden utcája tele van ültetve fával.
2018. máj. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Balatnboglár, kilátó, nyáron Balatonlelle Napfénystrand, Kaposváron érdemes ellátogatni Rippl-Rónai múzeumba, ott a Deseda tó, a Kapos hotel éttermében pedig nagyon finom a kávé és a sütik is, emellett Virágfürdő is ott van, nagyon jó kikapcsolódás. Pécs-Mecsek, lehet mászni:D Balatonmáriafürdőn Florida fagyizó, isteni a fagyi, Zalakaros-fürdő szintén... Kaposvár város, de pl egy Deseda tónál nagyon jókat lehet sétálni. Hirtelen ennyi jutott eszembe:)
2018. máj. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Előző vagyok, Tihanyt kihagytam, nagyon hangulatos, főleg naplementekor
2018. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!