Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek lesz még idén...

Szerintetek lesz még idén nyáron jó idő egyáltalán?

Figyelt kérdés

Egyszerűen annyira kiábrándító, hogy egész évben a nyarat vártam, hogy mikor lesz már végre kánikula, mikor lehet menni strandra, fürdeni a Balatonban, jó kis szabadtéri koncerteken bulizni, de eddig ebből kb. semmi sem valósult meg az időjárás miatt.

Most is kb. 15 fok van, és szakad az eső, és az előrejelzést nézve a következő 2 hétben sem lesz még jó idő. Még az a jó, hogy idén nem terveztünk nyaralni sem menni több napra, mert tuti akkor is végig ilyen szar idő lenne. Már majdnem eltelt az egész június, és 2 kezemen meg tudnám számolni, hogy hány olyan nap volt eddig, amikor legalább 30 fok volt. Tavaly sokkal jobb volt, akkor szinte egész nyáron meleg volt.

Tudom, hogy ezt senki sem tudja biztosra megmondani, de ti mire tippeltek, lesz egyáltalán igazi nyár az idén?



2018. jún. 25. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
A levelibékám nagyon bágyadt, ez azt jelenti, hogy vagy megdöglik, vagy nem lesz már jó idő.
2018. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Június még eléggé a nyár eleje. Július, augusztus lesz még csak a nyár, ne add fel!

Úgy tudom, melegfront lesz nem sokára. Tényleg szörnyű, hogy egyik nap még 30+ fok volt, következő nap meg eléggé 20 alatt.

2018. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Nyaralni eppenseggel lehetne, mondjuk vmelyik mediterran orszagban garantalt a kanikula.
2018. jún. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Én is pont így érzek. De azért nem katasztrofális a helyzet :) Habár strandidő nincs, nagyon jókat lehet kirándulni akár a Balaton körül is! Pl. szigligeti vár, csobánci vár, Folly arborétum, hajókázás, pincészetek stb.


Amúgy május júniusban végig csodás meleg volt, igazából a szezonnyitó hétvégével (jún 15-16-17) romlott el az idő. :(

2018. jún. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Waff ***** válasza:
90%

Én is hasonlóan látom.

De nem június derekán romlott el az idő, hanem durván második hetében a májusi hónapnak. Legalább is itt délen..., Azóta vagy esik vagy 15-16 fok van, vagy a kettő együtt. Eddig egyszer tudtam strandra menni, az is ilyen fűtött vizes medence volt, de azt is délutánra elmosta a vihar.

Remélem lesz még legalább 1-2 nap a nyáron amikor lehet strandolni.

2018. jún. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

Nyáron az igazi melegek július közepétől jönnek meg. Nem kell aggódni lesz még olyan meleg hogy a póló is leolvad rólunk...


Nekem mondjuk nincs bajom az ilyen pár napos/hetes enyhe idővel mikor esik az eső, az is kell.

2018. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen
2021. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!