Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Velencei tó környékén hol van...

Velencei tó környékén hol van látnivaló?

Figyelt kérdés
nem fürdeni szeretnénk, csak ebédelni,esetleg kiülni a partra nézni a vizet,kilátóba menni ha van táj házba.valaki tud segíteni? nem feltétlenűl a déli part a célpont.köszönöm

2018. júl. 7. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A látnivalók inkább az északi oldalon vannak: Pákozdon a katonai emlékpark, az arborétum és az ingókövek. Jó hely a Velence Korzó egy kis nyüzsgésre.

De szerintem mindennél jobb körbebicajozni a tavat. Körben van bringaút, érinti az összes nevezetességet, a hossza 38 km. Éppen egy napos könnyű kirándulás a látnivalókkal együtt.

2018. júl. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 belapus ***** válasza:
Az emlékpark és az arborétum megtekintéséhez megfontolhatod a kombinált jegyet.
2018. júl. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Márciuska ***** válasza:
Felmászhattok a Bence-hegyre. Nem tudom, elkészült-e már a kilátó, de csak a hegyi parkolóból is csodás a kilátás a tóra, a hegy másik oldaláról meg Nadapra. Dinnyésnél meg ott van a Madárdal-tanösvény, bár én még nem jártam ott.
2018. júl. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok végül a kilátóba mentünk, nagyon szép a kilátás baromira fújt a szél.van ott 1büfé is....ha valakit érdekel :)ja és 300 pénz a beugró.
2018. júl. 19. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!