Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudtok olyan autóbérlős céget...

Tudtok olyan autóbérlős céget Budapest körül. Akik elfogadnák a UK full driving license B kategória jogsimat?

Figyelt kérdés
Felkerestem 1 céget és azt mondták, hogy külföldi jogsit csak a kiadás utan 2 évvel fogadnak el.Most tettem le a jogsit és kb 1 honap mulva igényelném otthon a bérautót.Tud valaki ilyen céget?
2018. júl. 14. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a kulfoldi jogsid a gond, hanem hogy kezdo vagy, ertheto modon nem biznak a vezetesi tudasodban. Arrol ugye nem is beszelve, hogy angol jogsid van, meg a keves tudasod is az ut rossz oldalan kozlekedesre szoritkozik. Elkepzelheto hogy valahogy sikerult kibulizni, de olyan biztositasi dijat fizethetsz, hogy abbol 1 honapig taxizol...
2018. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első. A kezdő jogsid a gond, és nem az, hogy angol. Nekem is az. Mi angol jogsival bérelünk otthon autót, és mindig volt rá lehetőség. De már egyikünk sem kezdő sofőr.
2018. júl. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magyar jogsiból sem fogadnak el frisset, csak legalább 1 éveset.
2018. júl. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,úgy látszik várnom kell.
2018. júl. 16. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!