Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítvány Budapesten, ti is...

Jogosítvány Budapesten, ti is bénáztatok? Nem való nekem jogsi?

Figyelt kérdés
Elkezdtem a jogsit Budapesten. Régen, 7 éve előtte vezettem már vidéken de ott abbahagytam. Nagyon bénának érzem magam, az oktató nagyon jófej, de azt mondja, hogy pontatlan a kormányzásom meg hogy kapkodom a lábam a pedálokon és így nem lehet vezetni jól. 12. óránál tartok és egyszerűen nem tudok változtatni ezen, mert mintha belém rögzült volna ez régről. Illetve nem tudok mindenre figyelni se egyszerre még és kicsit görcsös vagyok és hibázok egy csomót. Ti hogy álltatok a gyakorlati óra felénél kb? Nme tudommikor fogok tudni rendesen kanyarodni meg ilyenek. elég elcseszettnek érzem magam és h lehet el se kellett volna kezdeni megint mert nem nekem való ez.

#jogosítvány #forgalom #autóvezetés #B kategória #forgalmivezetés #jogsi budapest
2017. okt. 16. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom eldönteni, neked való vagy sem, de ami nálam hiba volt, és az oktató nem mondta, csak mikor már meglett a jogsim anyumnak tűnt fel, hogy nagyon az autó elejére koncentráltam, nagyon az orrát lestem, anyum mondta, hogy ne azt nézzem, emeljem a tekintetemet feljebb, onnantól minden sokkal jobb lett. Lehet nálad is van ilyen.
2017. okt. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jah igen abszolút, énis azt figyelem mi zajlik ott, hiába mondja h nézzek messze, egyszerűen nem tudok messzire koncentrálni mert nem érzem biztonságosnak de muszáj lesz ezek szerint
2017. okt. 16. 10:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, csak izgulsz. Amugy ha lesz egy saját kocsid megfogod szokni, hogyan kényelmes használni.
2017. okt. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát na igen sokan ezt mondják, csak addig át is kéne menni a vizsgán :D
2017. okt. 16. 10:40
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd abba, nem neked való. Én nekem már az első órán is tűrhetően ment. Amikor kérdezte is az oktató hogy mennyit vezettem, mondtam hogy semennyit, csak bólogatott.
2017. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nyilván nem hagyom abba mivel 250 ezer ft volt eddig :D és akkor már végig csinálom, illetve az oktató nem látja ezt ennyire tragikusnak csak én
2017. okt. 16. 10:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Alapszintü vezetés az kb olyan egyszerü megtanulni mint matekban a szorzó táblát... bárki megtudja tanulni, csak sokat kell csinálni. vegyél egy ladát aztán csapasad a réten. Na a kresszel van a baj azt már egy nehezebb fok egyes embereknek pedig szerintem teljesen logikus dolog
2017. okt. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
naponta 2szer feltesznek egy ilyen kérdést, már lassan gyanús, hogy tényleg ennyi béna lenne az országban? :-{
2017. okt. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"naponta 2szer feltesznek egy ilyen kérdést, már lassan gyanús, hogy tényleg ennyi béna lenne az országban? :-{"

A közlekedést elnézve: igen



"vegyél egy ladát aztán csapasad a réten"

Ez kb jó ötlet. El kéne jutni oda, hogy VEZESS, ne arra figyelj, hogy pedál-index-kormány. Ezeknek automatikusnak kell lenniük, ezt pedig csak úgy lehet elérni, ha megfelelően nyugodtan eleget gyakorolsz.

2017. okt. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nem egyszerű itt ebben a dzsungelben (BP) vezetni. 20 éve volt pedig jogsim mikor "felköltöztem" de igencsak kapkodtam a fejem amikor itt elkezdtem vezetni és nem értettem hogy hogy tudnak itt megtanulni a kezdők úgy hogy nem törik össze az autót. De megvannak ennek a dzsungelnek a maga törvényei, ha megtanulod őket, akkor már nem olyan vészes, de tanulóként nagyon fel kell kötni a gatyát. Szóval, nem, nem te vagy a béna csak sokat kell gyakorolni.
2017. okt. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!