Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nektek mi ugrik be elsőnek...

Nektek mi ugrik be elsőnek Békéscsabáról mint városról?

Figyelt kérdés

Mi az első gondolat ami elsőnek eszetekbe jut erről a városról? Kis vagy nagyvárosnak hiszitek? Vaktérképen el tudnátok helyezni? (Nyilván ezt olyanoktól kérdezem akik az ország másik felében laknak, és talán még nem is voltak arra)


Igazából csak azért érdekel, mert egyszer valaki megkérdezte, hogy hol születtem, a személy meg azt se tudta hogy Békéscsaba merre van egyáltalán, vagy hogy milyen megyében...

Ennyire nem lenne köztudatban a város? Mert én például majdnem az összes megyeszékhelyről tudok valamit, és tudom is hogy merre van az országban.



2018. szept. 2. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
A fürdö. Imádom.
2018. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kolbász
2018. szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak a kolbász jut róla eszembe. Sajnos soha nem jártam ott, talán azért, mert messze van Budapesttől.
2018. szept. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Elég tudatlan emberrel beszélhettél. Én 400+ km-re vagyok Békéscsabától, de többször jártam ott. Kolbász az első amiről híres. Kb. a 20. legnépesebb város, a városok közt inkább közepesnek tartom, bár ma már 3-5000-es települések is lehetnek városok... Nekem tetszett.
2018. szept. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik egyetemista évfolyamtársnőm mellei, mert békéscsabai volt.
2018. szept. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hol van, és egy isten háta mögötti városnak gondolom, igen, voltam már ott. A Tiszántúl nem egy előnyös hely.
2018. szept. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem a meggybor,hús, szerelem, nyugalom jut eszembe. Imádom a várost! 1x jártam ott, amint tehetem oda költözöm. 21/N/Győr
2018. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!