Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Siófok tényleg veszélyes hely?

Siófok tényleg veszélyes hely?

Figyelt kérdés

Sok Balatoni településen jártam,vagyis a kisebbeken (Lelle,Földvár,Szemes...)ezért gondoltam most elmennék ide mégha nem is fürdeni csak élvezni a környezetet meg a pezsgést.

Viszont azt hallottam hogy vmi nagyon durva "kisebbségi" bűnbanda tartja a helyet rettegésben,ez mennyire érezhető?Tényleg nem érdemes este kint mászkálni?Veszélyes hely?

Nektek volt ezzel a bandával negatív tapasztalatotok?

Köszi előre is a válaszokat:)



2018. szept. 7. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Az enyingi cigányokról van szó.

Itt nem arról van szó, hogy nem lehet kimenni az utcára, hanem hogy durván tolják a védelmi pénzt, prostitúciót stb.

Illetve nem éri meg balhézni senkivel, már mint a cigányokkal, mert ugye emiatt volt a vonulás is.

Vagy épp ott volt a Kathi Béla féle ügy, amikor őt is majdnem leszúrták.

2018. szept. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Ja, tegnap állitólag még maga Soros Gyögy is ott volt...
2018. szept. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Ja a migránsok? Azokkal itt is baj van, meg máshol, nem csak Siófokon.
2018. szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

Szívből kívánom, hogy láss egyszer világot és eljuss Siófokra. Akkor majd megtapasztalod, hogy ótvar bunkó emberek tapasztalatai alapján ismerted meg eddig a világot. Bízom benne, hogy akkor majd rájössz, rasszistának lenni olyan, mintha te magad is patkánny lennél. Kisebbségezni, más embert a származása alapján megítélni pedig valóban büdösbunkó cselekedet Európában is, a Balaton partján is.

Ne légy már tapló.

2018. szept. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

A kérdező erre gondolt:

[link]

2018. szept. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Valóban erre,mint az orkok...:D

Nem tudom,lehet marad Szemes vagy Lelle:D

2018. szept. 8. 22:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell egyáltalán félni. Siófokiként, én egyáltalán nem érzem veszélyesnek a helyet. Látok néha cigányokat, de azok elvannak magukban. Rendszeresen járok haza este 10-kor, a város akkorra teljesen "hallott", vagyis alig vannak az utcán. Prostik esetleg a külvárosban (Fokihegy, Sóstó) vannak, de az is nem feltűnően.


Az "incidens" óta pedig én nem tapasztaltam még nagyobb "támadást" az enyingi cigányoktól. Tehát nyugi, jó a közbiztonság.

2021. okt. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!