Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek 16 évesen vonatozn...

Szerintetek 16 évesen vonatozni veszélyes?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,és valószínűleg este hatkor kell majd egyedül vonatoznom,egy elég elhagyatott környéken. Szerintetek történhet ,,baj"? Sajnos azt mondják,hogy nem kéne. :(

#veszély #este #vonatozas
2018. okt. 22. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ merre! Amúgy igen van benne veszély, sötétben vonatozni!
2018. okt. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyíregyházától Kisvárdáig :/
2018. okt. 22. 19:54
 3/7 anonim válasza:
100%
Azért este 6 még nem az éjszaka közepe, ne izgulj :) Sokan még csak akkor vonatoznak haza a munkából. Ha nagyon félsz, próbálj olyan kocsiba szállni, ahol már többen ülnek és legyen kéznél a telefonod.
2018. okt. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nappalra is vonatkozik és egy felnött 40 éves nönél is, hogy mindig olyan kocsiba üljön ahol vannak többen.


A kérdés inkább, ahol leszállsz fog-e várni valalki? Mert ha ott vár valaki akkor nem kell aggodnod nem lesz semmi baj.

2018. okt. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na eljött az idő hogy én "bezzeg az én időmben"-ezzek... Ismertem egy lányt aki a te korodban minden nap vonattal jött iskolába (és ment haza, akár este 6-kor), és tudtommal egyik veséjét se lopták el a szervkereskedők. Szóval legfeljebb az állomos felé / az állomástól sétálva érhet baj, de hát Istenem... Engem meg unokatesómat 10 évesen kicsaptak a Józsefvárosban (ami régen kicsit durvább környék volt mint ma) az utcára hogy jó idő van, menjek le játszótérre / menjünk a boltba kenyérért / stb., és még mindig élünk.
2018. okt. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem falujárattal mész, hanem IC vel nincs félnivalód, Nyíregyháza után csak Kisvárdán áll meg.
2018. okt. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mit írtok itt össze!


Én 14 évesen vonatoztam be suliba, 5 után ment a vonat, rengetegen csinálják. Ennél talpraesettebbnek kellene lenni 16 évesen.


Max. pár büdös ember m

2019. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!