Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szereténk néhány napot Győrben...

Szereténk néhány napot Győrben, Sopronban, Zalaegerszegen eltölteni egy 9 éves gyerkőccel. Még nem jártunk ezen a vidéken, milyen programokat, látnivalókat ajánlatok hogy a kisfiunk is élvezze?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi is most megyünk a családdal, keresgéltem és ezt találtam:


[link]


szerintem érdekes lehet, van letölthető prospektus is hogy milyne látnivalók vannak.

ilyen prospektus van sopronról is:

[link]

és Fertődről is találtam:

[link]


mi ezeket biztosan megnézzük!

jó utat!

2010. jún. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Zalaegerszegen a falumúzeum, ha épp van ott valami program. Más most hirtelen nem nagyon jut eszembe.
2010. jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor már Szombathelyre is mennyenek be nagyon szép a főtér, főleg sötétben a kivilágitásokkal.
2010. jún. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Győrben az Audi TT gyár, Sopronban a tűztorony.
2010. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Győrben most lesz Győrkőc fesztivál, nem tudom a pontos programot, de ha beírod, akkor így biztosan megtalálod! Meg most Győrben rengeteg ilyen program van, pl. most volt/van Szent László napok és ott is rengeteg program volt a gyerekeknek!
2010. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a sok ötletet! Nagyon jó programokat írtatok. Szeretnénk valami könnyed városnézéseket és a fiam miatt pedig Győrben fürdeni is elmegyünk, és bobpálya is szóba jöhet.
2010. jún. 28. 18:47
 7/8 A kérdező kommentje:
Esetleg valami érdekes természeti látnivaló (mint Fertőrákosi kő...) ? Én szeretném a Lébényi és a Jáki templomot is megnézni.
2010. jún. 28. 18:49
 8/8 anonim válasza:

Győrben ott van a Püspök-erdő.

Elég szép hely, és közel van az aranypart szabadstrand is.

2011. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!