Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol érdemes most nyaralni a...

Hol érdemes most nyaralni a Balatonnál?

Figyelt kérdés

Június végén szeretnénk menni barátnőmmel egy 4-5 napos nyaralásra a Balatonhoz, de eléggé megvagyunk lőve azzal, hogy hova is kéne menni, mivel ő még nem is volt én pedig össz-vissz kétszer ha voltam még kisebb koromban.


Siófokot néztük ki, nagyjából tudtunk is programokat szervezni, de szívesen meghallgatnánk egy-egy kevésbé forgalmas/drága várost is ahol el tud lenni két 19 éves.



2019. jan. 4. 16:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzá, hogy nem vagyunk bulizósak, inkább természetjárós-programozós-pancsolós lenne a program
2019. jan. 4. 16:10
 2/8 anonim válasza:

Ha túrázósok vagytok én inkább az északi partot vagy a Kis-Balaton régiót javaslom!


Az északin Révfülöp jó bázis lehet, az nyugis és onnan akár busszal is szép helyekre mehettek a környéken túrázgatni, majd vissza.

2019. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaja, Badacsonytomaj, Révfülöp, Balatonfüred jó kiindulópontok, ha nem fontos a buli.
2019. jan. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Most éppen sehol, mert tél van.
2019. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
92%

#4 egy zseni vagy.. -_-'


tihany egy jó választás:) Az apátságot egyszer szerintem mindenképp megkell nézni :) illetve június közepe-vége fele szokott lenni a szedd magad levendula fesztivál ami ha szeretitek a természetet hangulatos programlehetőség lehet. :)

2019. jan. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Északi parton vannak jó kirándulós helyek.

Én a Balatongyörök, Badacsony közötti részt szeretem.

2019. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha északi part, akkor Balatonfüred, Tihany a legjobbak. Bfüreden a Tagore sétány nagyon szép, kellemes, szép a park, stég, kikötő, jók a strandok,a partról rálátni a Tihanyi-félszigetre, van kisvonat, és sok magas színvonalú hotel. Tihany sokkal kisebb, ott viszont híres a Tihanyi Apátság, és van levendulás is. Füreden érdemes szállást foglalni és egy napra átmenni Tihanyba.


Ha a déli partot választjátok, akkor Balatonföldvár a legszebb, nagyon jó a sétány, kikötő, van egy nagyon tuti, modern kilátó, hajózási múzeummal és kávézóval, van kisvonat, jók az éttermek, stb.

Én az északi partot választanám, a déli part egyetlen előnye a szép naplemente.

2019. jan. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Balatonszárszó. Nyugis hely, nem az az őrült forgalmas hely, ha nem a buli a lényeg akkor pont ideális választás. Siófok nektek szerintem a legrosszabb hely lenne, mert az tényleg csak a bulizásról szól, meg irgalmatlanul drága.

Szárszón meg tudtok menni össze-vissza a környéken.

2019. márc. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!