Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Egyedül ciki elmenni 1 vagy 2...

Egyedül ciki elmenni 1 vagy 2 napra wellnesezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19én lesz a szülinapom. Most senkim sincs, akivel el tudnék menni, de szülinapomra elmennék kikapcsolódni, jaccuzizni, jókat kajálni egy kicsit. Szerintetek nagyon ciki, egyedül inkább ne menjek, maradjak itthon? Egy soproni szállodát néztem ki. Csak félek, hogy majd megszólnak...Na ez mit keres itt egyedül?!
2019. jan. 8. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Azt csinálsz amit akarsz
2019. jan. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Édes Istenem! Persze, éld úgy az életed, hogy mindig a mások véleménye érdekel, aztán pedig dilizz be, hiszen mindenkinek úgysem lehet megfelelni.

Én nő vagyok, de soha nem merült fel bennem, hogy ne mehetnék egyedül utazni, étterembe, moziba vagy akárhova. Ki nem szarja le, más mit gondol?

2019. jan. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Szvsz senkit nem fog érdekelni, hogy egyedül vagy-e, még csak fel se tűnik senkinek.

2. Semmi se ciki, amit TE nem érzel annak.

3. Tanuld meg magasról lesz.rni mások véleményét. Soha nem tudsz mindenkinek megfelelni, de nem is kell! Ha jólesik, menj el, érezd jól magad, pihenj, olvass el egy jó könyvet és ne érdekeljen, ki néz meg vagy ki mit szól hozzá.

Jó szórakozást és boldog szülinapot :)

2019. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. És tényleg ne akarj mindenkinek megfelelni, mert nem fog menni. Jó mulatást :)
2019. jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj nyugodtan. Senki nem fog megszólni. Csak mondom: Sok millióan vannak akik szeretnek egyedül pihenni, nyaralni.
2019. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

emlékszem, régen én is mindig azon aggódtam, hogy mit szólnak mások

aztán rájöttem, hogy az emberek le se sz.arnak

2019. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki! Meg kit érdekel!

Lehetsz üzleti/tanulmányi úton is amúgy.

Meg ki tudja a végén még megismerkedsz vkivel :-)

2019. jan. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha vki megkerdi: üzleti úton vagy ;)
2019. jan. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem ciki egyáltalán. Én voltam már így egyedül 3 napra Nyíregyháza-Sóstón wellnesezni és nagyon jól éreztem magam. Vigyél jó könyveket, keresztrejtvényt, laptopot, mindent, ami érdekes lehet..

Pihenj sokat, lazulj! Senki nem fogja megkérdezni, hogy miért vagy egyedül.

2019. jan. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Őszintén: a LEGJOBB! Senkihez nem kell alkalmazkodni, senki nem beszél hozzád egész nap, azt csinálsz amit akarsz. Én csomószor voltam így. A szállodát csak az érdekli, hogy fizess.
2019. jan. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!