Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Elvileg holnapra már ne esik...

Elvileg holnapra már ne esik a hó, mennyi az esélye hogy nem fognak késni a kora reggeli vonatok?

Figyelt kérdés

Reggel időre megyek a fővárosba vidékről, ami azt illeti a reggeli legelső vonattal és mivel nagyon fontos lenne odaérnem időben, most már kezdek azon aggódni, hogy mi van ha késik, vagy nem jön a vonat. :(

Tapasztaltabb vonatozók mit gondoltok? Milyenek az állapotok? Reggel 4 körül indul a vonatom.


2019. jan. 9. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de elmondom neked hogy estétől újabb csapadék várható ami lehet eső, utána ónos eső, majd havazás, és fagyni is fog rendesen. Szóval reggelre simán elképzelhető hogy emiatt késni fog a vonattól kezdve a buszokig minden és szerintem autóval sem kéne elindulni. Ha a vonatod jön időbe és el is jutsz fél útig teljesen jól, elképzelhető hogy később fog lelassulni a történet. Ilyen esetekben készülj fel arra hogy késni fogsz, időjárásra hivatkozva mindenhol elfogják nézni, ha végleg elkéstél amint odaértél a végállomásra vagy ahol le kell szállnod kérj igazolást a késésről ha szükséges. Ez sajnos ilyen, Magyarországon leesik 3cm hó vagy egy picit megfagy valami már meghalt az élet.

Na meg az sem mindegy hogy vidékről honnan indulnál, mert ha Nyugat felől akkor esélyes hogy ez lesz, de ha Délről, vagy Kelet felől akkor elvileg nem.

2019. jan. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a vonatok akkor is késnek, ha semmi hó nincs.
2019. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a legrosszabbra készülj fel. Ha tényleg annyira fontos, hogy időben odaérj ahová menni akarsz, akkor én a helyedben még ma este felmennék, és Pesten aludnék. Ha nincs ismerős akinél 1 éjszakát eltölthetsz, ha nem akarsz fizetni 1 éjszakára szállást, akkor érdeklődj a kanapészörfösöknél. Ott szoktak segíteni, és ingyen aludhatsz
2019. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"és fagyni is fog rendesen"

Most éjjelre mondjuk pont nem írnak fagyot...

Szerintem kár parázni, Tatabányáról járok be minden nap, pár perces késések voltak kimondottan a hó miatt, de néha az sem.

2019. jan. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bakker most nézem, h 3 napos kérdés :DDDD Ez a fail, bocs :D
2019. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!