Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen nyári programot (élmény...

Jerry22 kérdése:

Milyen nyári programot (élményt) ajánlatok egy 4 és 6 éves számára?

Figyelt kérdés
Az unokaöcséim nyáron hazautaznak Dániából és egy élménydús kikapcsolódást tervezek nekik. Az idősebb sokat tud a tengeri és szárazföldi állatokról, szóval az állatkert és a Tropicarium fix. Magyarországon mi az amit érdemes látni két kis energiabombának?

2019. febr. 3. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Az állatkert nagyon hosszú lesz a 4 évesnek, erre majd készüljetek. Mióta felújították, azóta kb bejárhatatlan, és sokan kihagyják emiatt varázshegyet, de ha úgy adódik, szerintem oda mindenképpen menjetek be a gyerekekkel és inkább mást hagyjatok ki.

Ami még eszembejut és bár nem látványosság, de ők biztosan élvezni fogják az a cyberjump trambulinpark:

[link]

Illetve az aquaworldbe is elmehettek majd:

[link]


Ezek mind olyan helyek ahol a felnőttek is jól tudják magukat érezni és a gyerekeknek is nagy élmény.

2019. febr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a lovaglást is ajánlom. Állatok közt lenni nagyon jó, jó kis mozgás, természet, mi más kellhet még? Konkrét lovardát nem tudok ajánlani, mert jómagam is tíz éve jártam, és gyerekeknek valót sem ismerek, de biztos vagyok benne, hogy Bp-en több is van. Tutira kipurcannak estére a kölykök. :)
2019. febr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

4-6 évesen azért még nem kell nekik sok program, söt elég nekik még a helyi játszótér is, vagy egy strand ahol fürdöhetnek, de totál boldogok a kerti medencétöl is.


Ami fontos, hogy nagyszülökkel és egyéb magyar rokonokkal sokat legyenek, de túl pörgetni sem kell öket.


Èn Németországban élek 6-8 éves gyerekeimmel és minden nyáron több hetet töltünk anyukáméknál. Ott a legjobban a palacsinta sütéses délutánokat szeretik. Sokat járunk strandra bicajozni. Nagy programot nem kell szervezni, mert majdnem minden nap jön valki sokan egyidös gyerekekkel.

2019. febr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! Ez a trambulinpark nagyon vagány, biztos oda meg vissza lennének tőle.A lovaglás is nagyon jó ötlet, nem is értem, hogy nem jutott eszembe. A nagyi le sem maradhat, ő a kreatívkodás, festés, rajzolás, ragasztás koronázatlan királynéja,úgyhogy kell majd neki 1-2 nap pihenő, mert mindig van ötlet,ami kivitelezésre vár. Amíg a nagyi pihen, addig mi kicsit levezetjük a felesleges energiát! :)
2019. febr. 3. 15:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Balatoni hétvége.
2019. febr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Libegőzni is viheted őket, hajózni vagy kalandparkba, ahol van kötélpálya, bob... stb. Esetleg cirkuszba, színházba valami gyerek darabra is elmehettek.
2019. febr. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!