Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen programot, látnivalót...

Milyen programot, látnivalót ajánlatok Sopronba és az osztrák határ mellett 1 éves lánykával?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a közelben van a Sonnentherme, de ajánlhattok még!

2012. aug. 25. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha strandolni akartok, ajánlom Schattendorfot(Ágfalva mellett), siegendorfot, Deutschkreuzt(Kópháza mellett). Van babamedence és fillérekbe kerül, mind a soproni uszi, mind a Sonnentherméhez képest.
2012. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szép idő van, de nincs strandidő, Eisenstadtban a kastélynak gyönyörű a kertje, kis tóval, vadkacsákkal, stb. előző voltam
2012. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Megnéztem őket a térképen, jó közel vannak! Köszi!

És ezen belül tudsz nekem strand nevet mondani, hogy az áraknak utánanézzek? Mert csak 4 éjszakára megyünk és nem tudunk mindenhová ellátogatni. A Harrer csokiműhelyt viszont tuti megnézzük :)

2012. aug. 25. 14:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Deutschkreutz 3 Euró,16 óra után 2 euró.3 éves korig ingyenes.Mesepark(Marchenpark Neusiedlersee) is van a közelben,egész napos program!
2012. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Időközben néztem ezt a meseparkot is. Nem kicsi még ehhez a lányom? Most ott tulajdonképpen van medence is? Mert azt látom a térképen, hogy víz van jelölve, de hogy mire lehetg használni azt nem írták oda. Köszönöm a segítségedet!
2012. aug. 26. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!