Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balaton körül szeretnék a...

Balaton körül szeretnék a párommal nyaralni, egy hétre gondoltam. Tudtok ajánlani olyan helységeket, ahova mindenképpen érdemes több napra is elmenni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy egy-egy napra már voltunk a déli részén, ezért északon szeretnék 3-3 napot elölteni. Balatonfüred lett az egyik amit kiszemeltem, de nem tudom, hogy több napra van-e ott elég látnivaló ill. hogy nyugatabbra badacsony körül is érdemes több napot maradni, (a szép borvidéken kívül) vagy inkább nem? Nem kimondottan relaxálni mennénk és napozni, szeretünk sétálni és nézelődni. Ha esetleg valaki jártasabb abban, hogy merre fele lenne érdemes elindulni, tudna segíteni?

2019. márc. 4. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Balatonfüred majdnem tökéletes választás, de kezd túlzsúfolttá válni. Ha autóval vagytok, érdemes valamelyik környékbeli kisebb falut választani, akar a parttól távolabb, nagyon hangulatos környék. Tömegközlekedéssel azért inkább a partmenti nagyobb települések a nyerők, ugyanúgy Füred környékén. Látnivaló az van bőven, egy, de talán két hétig is el lehet lenni.
2019. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :) Balatongyörököt esetleg ismered? Arra gondoltam, hogy 2-3 nap után Keszthely felé is elnéznénk, de nem tudom, hogy az előbb említett településre érdemes e, vagy inkább utazzunk tovább?
2019. márc. 5. 08:32
 3/3 anonim válasza:
Badacsony. nagyon jó, gyerekbarát a strand, sok, változatos túrázási lehetőség, rengeteg látnivaló, sok vonat és egy köpésnyire van Szigliget.
2022. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!