Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol lehet elvonulni Magyarorsz...

Hol lehet elvonulni Magyarországon?

Figyelt kérdés

5 napos elvonulást tervezek nyáron, csak egy hátizsákot és egy hálózsákot viszek.


Hol érdemes megtenni ezt Magyarországon szerintetek? Ahol nem zavarnak az emberek, és nem zavar a természet sem.


Köszönöm!


2019. ápr. 3. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami vízparti környezet a legjobb. Tisza tó, Kis-Balaton.
2019. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"és nem zavar a természet sem."


Nem zavar a természet sem?? Bocs, de ezen kiakadtam... :D Mégis hogy kell érteni: a madarak maradjanak csendben, hogy ne zavarjanak? :-)


Amúgy én valami kulcsosházat javasoltam volna - de hát ott ugyebár van természet is.

Vagy falusiturizmus keretében valami zsákfaluban egy szállást - de hát ott meg emberek is meg természet is van.

2019. ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Úgy értettem, hogy a vadon élő állatok ne támadjanak meg például, illetve semmiképp se keveredjek vadászterületre.

2019. ápr. 3. 23:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, értem :-) (2-es vagyok)

Azt hittem, Te is úgy érted, mint egy ismerősöm, aki állandóan azon volt kiakadva, hogy reggelente a rigó ott "ordítozott" az ablaka alatt :-)

2019. ápr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk tény, hogy esténként baromi zajosak tudnak lenni az erdőben élő állatok is. Vízparti környezet is változó. Duna mellett voltunk, a túloldalról ordított hajnalig a mulatós zene, és egész este mentek a nagyobb hajók aminek búg a motorja.
2019. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!