Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kiránduláshoz, programokhoz...

Mister V. kérdése:

Kiránduláshoz, programokhoz keresnék társat, illetve lehetőséget (oldal, fórum, stb. ), ahol találhatnék is, de van ilyen?

Figyelt kérdés

Barátok híján olyan lehetőséget keresek, ahol szabadidőpartnert lehet találni, de a "szabadidőpartner" a legtöbb hirdetési oldalon tévesen az erotikus részhez társul. (Csak nyálcsorgató pasik vagy anyagias szolgáltatók vannak a rovatban.)


Én csupán a szabadidőm nem szexuális eltöltéséhez (színház, kirándulás, strand, ...) keresnék valakit, akivel akár rendszeresen (1-2 hetente) ki tudnánk mozdulni hol pár órára (színház, séta), hol akár napokra is (túrázás, wellness hétvége).

Társkereső oldalon, illetve szabadidőpartner (programpartner, túratárs) oldalakon már próbálkoztam korábban; sikertelenül, így olyan választ várnék, hogy hol lehet keresni és találni eziránt érdeklődő fiatalabb embereket? (50-60-as korosztályt lehet még találni, de 20-30-assal inkább közös az érdeklődésünk.)

Természetesen nem "kanbulira" vágyom, így mindenképp hölgy partnert keresek, aki nem szégyenlős annyira, hogy megkérjen alkalomadtán; kenjem be a hátát naptejjel és cserébe ő is bekenné az enyémet.

40 éves pasi vagyok BP-ről, illetve pontosabban BP mellől (BP+5km), ezért főként BP-i programokra gondoltam, vagy BP-i indulással vidéki wellness-re, túrázásra.

Hol lehet ezen programokhoz partnert találni?


Színház nálam inkább rádiókabaré-felvétel szokott lenni, de vígjátékokat is szívesen megnéznék, túra elsősorban nem erőltetett menet egy célig, hanem gyönyörködés a tájban, szalonnasütögetés. Wellness leginkább termálfürdőben, ahol jó meleg víz van.



2019. máj. 9. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Túratárs.com-ot ismered? Bár, ott inkább túrázás, városnézős, biciklizős programok vannak.
2019. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 D. Brasco ***** válasza:
100%

Ami egyébként egy évek óta halott fórum és még fizetős is,ráadásul ott valoban utitársat keresnek nem valakit akivel elmegy fagyizni 2ora hosszat.........

A facebook amugy tele van minden fele uti meg szabad idő társ kereső csoporttal,ott keresgelj

2019. máj. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

5. sorban írtam a túratárs oldalról, hogy az nem vált be. 1e Ft az éves díj, befizettem, de semmi értelme nem volt.


FB-n nem vagyok, annó, amikor voltam pár éve és kerestem efféle túrákat és hasonlókat, nem találtam, így az sem megoldás.

2019. máj. 9. 17:41
 4/13 anonim ***** válasza:
39%

Nem lesz könnyű dolgod, ez a korosztály nyakig benne van a kisebb-nagyobb gyerekek nevelésében, látom saját ismerőseimen. A családjukon nem nagyon látnak túl, maximum egy közös vasárnap délutáni sütögetés, bográcsozás.

Nekem is nehéz, bár én jóval idősebb vagyok nálad, de nálam is probléma a szabadidő partner keresése. Persze én nő vagyok, és van bátorságom egyedül elmenni társas kirándulásokra (Baraka, Eupolisz és hasonló utazások). Ilyen utakon pl. rengeteg a veled egykorú, egyedülálló nő, férfiak csak a párjukkal jönnek. Egyedül, vagy két-három fiú együtt soha. Szóval azt javaslom, jelentkezz ilyen hosszabb-rövidebb társas utakra, ott lehet ismerkedni hasonló érdeklődésű emberekkel.

2019. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Korábban voltam tánciskolában is, mert azzal hirdették, hogy túl sok a lány és kevés a fiú. Nos bár volt tapasztalatom (ezért ismertek a tánctanárok), beiratkoztam 2x is, de mindkét alkalommal 3-4-el több pasi volt a végén és mivel nem volt fix párom, a táncok felénél egyedül voltam.

Azaz nem csoportokat keresek, ahol talán lesz valaki, hanem olyan helyet, ahol találok valakit.


Nem körutazások, társas utak érdekelnek, hiszen a nevében is benne van, hogy TÁRSAS. Oda ha mennék, már valakivel szeretnék menni és nem az úton vagy megismerni valakit, vagy nem... de magamat ismerve, mivel nem vagyok kezdeményező típus, nem ismernék meg senkit.


Szóval még mindig az a kérdés, hogy hol lehet ilyen jellegű (pár órás vagy pár napos) programokra találni valakit, úgy hogy az ismert lehetőségeket (társkereső, barátkereső, programpartner, túratárs, ...) már végigjátszottam tavaly eredménytelenül.

Nem feltétlenül túra, mert több válaszból az cseng vissza. Pl. aki elkísér egy színházba vagy egyéb kultúrális rendezvényre. Nem kell sportembernek lennie.

2019. máj. 9. 19:29
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is hasonló partnert keresnék, 34 éves nő vagyok, csak az a gond, hogy nyíregyi... :(
2019. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egészen kulturáltan leirta a kérdező, hogy mit szeretne. Írta, hogy próbálta a turatarsat és többek között a tanciskolasdit is. Facebookon nem tudom hogy milyen komolyan vehető csoportok vannak, de biztos ebben másnak nagyobb a gyakorlata. Miért baj, ha a 30-40 évesek gyerekekkel is foglalkoznak? Ők nem szoktak programot szervezni? Sok sikert a társaság megtalálásához! :)
2019. máj. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Mr. V. válasza:
55%

Úgy látom a kötekedők többsége is megtalál (1 már törölve lett, 2 épp moderálásra vár).

Ennek ellenére a provokatív kérdésre is válaszolok, bár nem értem, ha egy egyszerű kérdést teszek fel, miért kell magyarázkodnom.


Szóval miért épp lányt keresek (az író szerint biztos hátsó szándékkal)?

A lakótársaim, munkatársaim mind nők voltak, én velük jobban megértem magam, mivel nem vagyok kocsmába járós típus, nem szeretem a sört, a meccseket, a horgászatot és megannyi "pasis" elfoglaltságot. Pl. a pasik többsége csak egy lány kedvéért jár kirándulni, én azért , mert szeretek kirándulni.

A nőknek se szól be senki, aki csak női programpartnert keres, pedig rájuk meg szintén szexuális megközelítésből a lesbit lehetne rábélyegezni, ahogy rám épp a hátsó szándékot. HA a nő nővel szeret kerékpározni, utazgatni, nála miért nem egyből az a téma, hogy szexre kell neki a másik nő??? Miért csak a pasikat csesztetik azzal, hogy ha hői programpartnert keres, akkor másnap már az ágyában akarja látni a nőt?


Tudom, sok szexmániás van az oldalon, de akkor inkább ne szóljon hozzá, ha nem a témában feltett kérdésre tud válaszolni és nem tudja elfogadni, hogy egyeseket nem a szex motivál, hanem valóban azt és valóban azért keresi, amit leír. Ne mindenki magából induljon ki, hogy hazudik, átver másokat!

Vannak kivételek és én az vagyok. Aki ezt nem hiszi, az ő dolga, de akkor tényekkel (és ne feltevésekkel) bizonyítsa az állítását, hogy én mit miért teszek! De mivel nem is ismer, ez elég nehéz, így a kötekedés marad csak neki, hogy hallathassa hangját (feleslegesen, mert a moderátorokhoz megy a jelentés).



A másik írásra a válaszom:

Nem gyerekeket keresek! Nem ezt írtam, hanem azt, hogy fiatalos felfogásút. Úgy értendő, hogy pl. nem csak ülünk a vízparton és napozunk, néha csobbanunk (amolyan nyugdíjas nyaralás jellegben), hanem akár túlélőtábor, paintball és egyéb őrültség, "fiatalos dili" dolog is szóba kerülhet. Kevés 40-es akar ilyen aktív elfoglaltságot, de egy fiatalabb korosztály minden hasonlóra még nyitott.


Remélem minden támadási pontot megválaszoltam, de infót még mindig nem kaptam, hogy hol is találhatnék e programokhoz hölgyet/lányt, így a kérdésem továbbra is aktív.

2019. máj. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem senkit sem lehet besakutályni. Én 49 éves vagyok, és sok ilyesmi érdekel.A fiatalabbak között is lehet olyan, aki semmi ilyesmire nem kapható. Szóval korosztályilag sem szabad általánosítani.
2019. máj. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"A lakótársaim, munkatársaim mind nők voltak, én velük jobban megértem magam, mivel nem vagyok kocsmába járós típus, nem szeretem a sört, a meccseket, a horgászatot és megannyi "pasis" elfoglaltságot. Pl. a pasik többsége csak egy lány kedvéért jár kirándulni, én azért , mert szeretek kirándulni."


Akkor egy hasonlo beallitottsagu pasi is jo lenne, nem? :)

2019. máj. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!