Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kiránduláshoz, programokhoz...

Mister V. kérdése:

Kiránduláshoz, programokhoz keresnék társat, illetve lehetőséget (oldal, fórum, stb. ), ahol találhatnék is, de van ilyen?

Figyelt kérdés

Barátok híján olyan lehetőséget keresek, ahol szabadidőpartnert lehet találni, de a "szabadidőpartner" a legtöbb hirdetési oldalon tévesen az erotikus részhez társul. (Csak nyálcsorgató pasik vagy anyagias szolgáltatók vannak a rovatban.)


Én csupán a szabadidőm nem szexuális eltöltéséhez (színház, kirándulás, strand, ...) keresnék valakit, akivel akár rendszeresen (1-2 hetente) ki tudnánk mozdulni hol pár órára (színház, séta), hol akár napokra is (túrázás, wellness hétvége).

Társkereső oldalon, illetve szabadidőpartner (programpartner, túratárs) oldalakon már próbálkoztam korábban; sikertelenül, így olyan választ várnék, hogy hol lehet keresni és találni eziránt érdeklődő fiatalabb embereket? (50-60-as korosztályt lehet még találni, de 20-30-assal inkább közös az érdeklődésünk.)

Természetesen nem "kanbulira" vágyom, így mindenképp hölgy partnert keresek, aki nem szégyenlős annyira, hogy megkérjen alkalomadtán; kenjem be a hátát naptejjel és cserébe ő is bekenné az enyémet.

40 éves pasi vagyok BP-ről, illetve pontosabban BP mellől (BP+5km), ezért főként BP-i programokra gondoltam, vagy BP-i indulással vidéki wellness-re, túrázásra.

Hol lehet ezen programokhoz partnert találni?


Színház nálam inkább rádiókabaré-felvétel szokott lenni, de vígjátékokat is szívesen megnéznék, túra elsősorban nem erőltetett menet egy célig, hanem gyönyörködés a tájban, szalonnasütögetés. Wellness leginkább termálfürdőben, ahol jó meleg víz van.



2019. máj. 9. 13:40
1 2
 11/13 Mr. V. válasza:
72%

Nem. Ha tudom, hogy kinek a társaságában érzem jól magam, akkor nem fogok pasit keresni. Mindig is lányokkal/hölgyekkel jártam szórakozni, kirándulni, strandra és ezen nem kívánok változtatni.

Ha te mindig is könnyűzenét hallgattál, miért térnél át egyik napról a másikra komolyzenére? Inkább keresel olyan forrást (rádió, net, szórakozóhely), ahol a neked tetsző stílus szól és nem pedig 90 fokos fordulattal a komolyzenére térsz át. De ha mégis, az a te meglátásod, én mára megszokásaimon nem kívánok változtatni.

2019. máj. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy van ilyen.

Ha ismerkedni szeretne valaki, akkor általában nem egy vadidegennel kettesben megy el valamerre, hanem keres olyan programot, ahol több embert lehet megismerni, hátha van közte szimpatikus.

Esetleg nézz ki egy konkrét programot, arra keress érdeklődőt, és ha jól kijöttök, lehet folytatni.

2019. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Cukrosbacsi alert
2020. júl. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!