Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nógrád megyéből a Balatonra?

Vickycsibe kérdése:

Nógrád megyéből a Balatonra?

Figyelt kérdés

Hamarosan a Balatonhoz (Csopakra) készülünk nyaralni. Nem vagyunk egy nagy autópályázósok, így tanácsokat szeretnék kérni.

Úgy tervezzük, hogy csak a legminimálisabbat menjünk pályán, mert ha a gyerkőccel meg kell állni valahol, akkor autóúton (főúton) csak egyszerűbb. S ha jól hallottam, az M7-est elég durván korlátozni fogják, így nem is biztos, hogy megérné arra menni. Viszont Pestet szeretnénk kikerülni.

Hogyan tudnánk a legegyszerűbben lejutni?


2019. máj. 20. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Településről településre adatot megadhatnál
2019. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Beállítottam neked Nógrád-megye és Csopak közötti útvonaltervet autópálya használat nélkül.

Ha beírod a lakóhelyedet Nógrád-megye helyére, akkor újra tudod terveztetni.

2019. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem jobban jártok autópályán. 20 km-ként van benzinkút, pihenőhely, ahol megállhattok a gyerekkel. Pályán gyorsan lenn vagytok, nem kell egész nap főni az autóban. Amúgy beírtam a Google-ba Balassagyarmat-Csopakot, autópálya nélkül, úgy elkerülitek Budapestet is, Hont-Esztergom-Székesfehérvár-Veszprém útvonalat ajánlja. De szerintem az útvonaltervezőt te is tudod használni...
2019. máj. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Salgótarjánból indulnánk, s a 21-es főúton terveztük Hatvanig. Onnantól kérdéses tovább a dolog.

Az autópályás pihenő/benzinkút pedig nem a legjobb alternatíva, mert elég mozgékony a gyerkőc, tehát olyan helyeket kell betervezni pihenőnek, ahol biciklizni, esetleg játszóterezni tud.

2019. máj. 21. 09:05
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a linkelt útvonalak egyike jöhet csak szóba.

Átírtam Salgótarjánra


[link]

2019. máj. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Azért egy két-háromórás utat talán kibír biciklizés nélkül :-) Nem kell ekkora ügyet csinálni belőle. Esetleg érdemes akkor utazni, amikor nyugodtabb időszaka van: kora reggel, vagy ebéd után. Egy ilyen út pedig jó alkalom a fegyelemre nevelésre.
2019. máj. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos infókat, a kioktatásokat annyira nem. Úgy gondolom, én ismerem a gyerekemet, s nem biztos, hogy egy 4-5 órás autóút alkalmával szeretném/fogom fegyelmezni. De van, akinek ez a módszer tökéletesen bevált.
2019. máj. 23. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!