Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hová érdemes a Balatonon...

Hová érdemes a Balatonon nyaralni menni?

Figyelt kérdés
Párommal szeretnénk idén a Balatonon nyaralni, de még egyikünk sem járt ott. Mit ajánlottok, hol, vagy mihez közel foglaljunk szállást? Szabadstrandokra mennénk, esetleg kikötőhöz, sétálgatni... tehát csak pihenni. Köszönöm előre is!

2019. jún. 27. 17:06
 1/5 anonim válasza:
Esetleg Keszthely, ott a városban is el lehet lenni. A fő utca része még viszonylag igényes is.
2019. jún. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát az a helyzet, hogy inkább úgy kellene keresnetek, hogy milyen összeget szántok rá és hol van még szabad hely?

Ugyanis ilyenkor a Balatonon szinte mindenhol telt ház van már - ahol meg nem, azt nem biztos, hogy meg fogjátok tudni fizetni.


Annyit kell tudni, hogy az északi parton mélyebb a víz, a déli parton sekélyebb, sokat kell befelé menni.

2019. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fonyódon nagyon jó a szabadstrand, hosszan húzódik a parton, könnyen megközelíthető, tiszta, árnyékos részek is vannak, kikötője is van.

Nekem a Szigliget, Balatonederics rész a kedvencem, jó kirándulóhely. Tanúhegyek, Badacsony, Szent György-hegy. Itt viszont szabadstrandot egyet ismerek, az is inkább autóval megközelíthető,mert kicsit messzebb van mindentől. Meg egyébként is a kiránduló helyek is kb 15km-es körzetben vannak.

2019. jún. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Balatonfüreden rossza strand mert tele van hínárral meg kagylóval.

Nagyon drága is.

A Balatonlellei strandból cska a fizetős jó.

Ott viszonylag jó árak vannak.

Igazából legközelebb Májusba foglaljatok...

2019. júl. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most voltunk Balatonszárszón - állítólag jó a strand, de én csak a csoporttársaimtól tudom, mert én a szálloda medencéjében úszkáltam (nem, nem azért, mert "jujj, élővízbe nem megyek" - féle vagyok, hanem mert rossz a térdem és nem tudtam lemenni a meredek parton :-(

Mindenesetre a szálloda szuper volt.


Mindenesetre nem ártana, ha leírnád, mikor mennétek, mert akkor még pontosabban tudnánk helyet ajánlani. pl. ha megmondod mikor mennétek, akkor meg tudnám nézni ennek a szállodának a foglaltságát.

Meg aztán azt sem írtad, mennyi a keret: hiába mondom, hogy jó a szálloda, ha napi 30- 40 ezer lenne, Nektek meg nincs annyi rá. Bocs, ez nem bántó akar lenni - nekünk sincs :D

2019. júl. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!