Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Repülés, repülőjegyek

A kérdés

Jól értem, hogy egy WizzAir Basic repülőjeggyel csak egy darab 40x30x20 méretű kézipoggyászt vihetek magammal és akkor egy ölemben elférő háti/kistáskát már nem is?!

Keress kérdéseket hasonló témában: repülés

aug. 13. 21:39  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

És mi a helyzet az övtáskával?

# 1/12Időpont aug. 13. 21:52 Privát üzenet
Igen.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont aug. 13. 22:05 Privát üzenet
Igen

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont aug. 13. 22:11 Privát üzenet
Az övtáska is táska.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont aug. 13. 22:11 Privát üzenet
Leírtad. 1 db 40x30x20-as táska.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont aug. 13. 22:16 Privát üzenet
Valószínűleg nem kötnek bele egy kis övtáskába, de ha akarnak, akkor simán mondhatják, hogy nem viheted fel. Nem férne bele a kézipoggyászba?

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/12Időpont aug. 13. 22:23 Privát üzenet
Az övtáskába bele szoktak kötni

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/12Időpont aug. 13. 23:49 Privát üzenet
+10 euróért kapsz priority-t. Azzal vihetsz fel magaddal egy 50x30x20-as gurulós táskát, meg egy hátizsákot. Plusz nem kell sorban állnod felszálláskor. Ha 2 táskát akarsz felvinni, ez a legolcsóbb megoldás. Ha külön fizetsz, minimum 20 euró.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont aug. 14. 00:05 Privát üzenet

Igen. A beszállásig és a repülőn ülve már annyi darab táska lehet nálad, amennyit szeretnél. De a beszállásnál figyelik, és ha nem vettél priority-t, nem engedik fel. Általában övtáskába, fotós táskába is belekötnek. Vannak esetek, amikor nem szólnak érte, de erre nem alapoznék. Ha szeretnél több táskát, mert utazás közben kényelmesebb, akkor úgy pakolj, hogy mind beleférjen egybe a beszállásnál. Tehát a kapu előtt az övtáskát el tudd csomagolni a nagyobb táskába.

Ha nem elég ez a méret, akkor külön kell megvásárolnod az elsőbbségi beszállást, így egy nagyobb táskát is vihetsz. Ha hosszabb útra készülsz, ezt érdemes már a jegyvásárlásnál belekalkulálni az árba. Sajnos járattól függően a fent említett 10 eurónak többszörösébe is kerülhet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont aug. 14. 08:33 Privát üzenet

Így van, 9-es adta a pontos választ:

övtáskába belekötnek, lecsatoltatják és beletetetik a kézipoggyászba (úgyhogy gondoskodj róla, hogy bele tudd gyömöszölni.

És igen, bizony nem feltétlenül 10 euró a Wizz priority - ha nincs szerencséd, akár 30 is lehet, de ez csak a foglaláskor derül ki, hogy mennyi.

nekünk májusban(!) - még nem főszezon, elvileg - Barcelonába lett volna 6.700 ft, azaz 20 euró egy irányba, 1 főre.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont aug. 14. 09:47 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha online repülőjegy vásárlásnál egyből megkaptam a beszállókártyámat, nem is kell már becsekkolnom?
Repülőre fel lehet vinni egy darab eldobható borotvát?
WIZZAIR járat visszaigazolásán hol derül ki, hogy elsőbbségi beszállást vásároltam-e, vagy jogosult vagyok-e arra a szolgáltatásra, hogy a kézipoggyász mellett további egy darab...
Wizzaires basic repjegy árában benne van a checked-in bőrönd vagy azt kulon kell a reptéren fizetni?
Kinyomtattam a beszállókártyámat (wizz air) és csak 1 darab lapot nyomtattam és mindenhol azt olvasom, hogy 2 kell most akkor rosszul csináltam?
Visual Basic-ban hogyan lehet megszámolni valamit és kiíratni a darabszámot?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések a Repülés, repülőjegyek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!