Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Miért nem tudok foglalni a...

Miért nem tudok foglalni a Wizz Air oldalán?

Figyelt kérdés
Miután kiválasztottam a járatot és az időpontot, és a tovább gombra kattintok, mindig csak az a hibaüzenet jön, hogy "válasszon járatot az odaútra". Holott már kiválasztottam. Próbáltam egy irányba, úgy se ment, oda-vissza irányba, úgy se ment.

2019. szept. 5. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

Szerintem rá kellene valamelyik felkínált lehetőségre böknöd (magyarul opcióra).

Ez azt jelenti hogy meg mondod melyik módon utazol. Ugyanis van poggyászos meg poggyász mentes csóringer vagy elkényeztetett liba opciójuk is.

2019. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak rákeresni kell hanem ki is választani. De szerintem jelezz a wizznek hogy hiába az edfigi erőfeszítések így sem gyp-biztos a weboldaluk.
2019. szept. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Odáig már nem jutok el, hogy poggyász vagy sem. Kiválasztom az időpont(ok)at, utána jönne a tovább gomb, de az már nem vezet sehova, csak azt kéri, hogy válasszam ki, amit már kiválasztottam (az odautat).
2019. szept. 5. 17:22
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Mert nem választottad ki. Kattints a basicre az oda útnál meg a visszaútnál is. Ha nem megy irány a legközelebbi állatkert és ott egy középügyes pávián megcsinálja neked.
2019. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Rá kellene kattintanod a járat kiválasztasa utan hogy melyik csomagban akarod venni a jegyet. Basic meg a többi lehetőség kőzül.
2019. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már ennyire nyomi, azért ennyire nem bonyolult az oldal...:D


1. Tervezés, járatkeresés. Beütöd, hogy honnan hova és mikor.

2. Kijön két sáv, amolyan idővonalszerű, ahol be van jelölve a két választott időpontod, illetve az előtte utáni napok árral együtt. A sáv alatt pedig az, hogy "ÁRAK MUTATÁSA ENNYITŐL" Na ARRA KATTINTS RÁ.

Ott kihozza, hogy basic, wizzplus vagy wizzgo csomagot akarsz, és azt is ki kell választanod. Ugyanígy a visszaútnál. És majd akkor mehetsz tovább...

2019. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem boldogusz a weboldallal, akkor kipróbálhatod az appot is, az kicsit gördülékenyebb szerintem.
2019. szept. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült végre. Arra nem jöttem rá, hogy az árra még rá kell kattintani a tovább előtt. Azt hittem, hogy egy későbbi fázisban kell még hozzáadni az extra áras dolgokat. Valamikor kb 10 éve, mikor utoljára a Wizz Airrel utaztam, még úgy volt.
2019. szept. 6. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!