Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Londonban a reptéren leszállás...

Londonban a reptéren leszállás uták kb mennyi idő az ellenőrzés az útleveleseknek?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy aki személyivel megy, leszállásnál min. másfél órát áll sorba. Azért lenne dontos hogy tudjam mikorra jöjjenek ki értem.
2019. szept. 24. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Londonban több repülőtér is van, amúgy sokáig tart a sor, a kilépésnél pedig egy határőrrel kell beszélgetned mikor megnézi az útleveled.
2019. szept. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta ezt a hülyeséget, hogy másfél órát vársz leszállást után?

Én rendszeresen repülők Londonba, szinte mindegyik repteret megjártam már. Személyivel, útlevéllel, teljesen mindegy fél óránál tovább nem tart az ellenőrzés.

A bőröndre többet vár az ember mint az ellenőrzésre.

2019. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt a "hülyeséget" azok az ismerőseim mondták akik ott voltak és így megszivták emiatt (brexit miatt pár hónapja jellemző ez asorban állás). Utolsó kommentelő akkor te szerencsés vagy.
2019. szept. 25. 07:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok. Londonban élek, és mint írtam rendszeresen repülök haza és vissza. Brexit egyenlőre még nem látványosan érint minket, leszámítva a bolti árak emelkedését, és pár termék megszűntetását. A legnagyobb brexit gond a gyárak, üzletek bezárása.

Reptéren sosem vársz másfél órákat ellenőrzésre. Főleg, hogy van automata ellenőrzés, és van a szokásos vámtiszti ellenőrzés.

Még a legnagyobb sor is fél óra alatt lemegy. Viszont az tény, hogy a bőröndre ( ha volt feladott bőrönd) arra várni kell. De ez meg nem a brexit hibája. Régen brexit előtt is így volt.

Számolj 1 órát a családtagoknak, hogy leszállás után ott legyenek. fél óra a határellenőrzés, fél óra csomagvárakozás ( bár az lehet több is)

AZért írtam, hogy a barátaid hülyeséget mondtak mert ha szerintük útlevél (személyi ) ellenőrzésre másfél órát kell várniuk, és ehhez hozzadod a fél vagy 40 perc bőröndvárakozást, akkor 2 és fél órát szarakodsz leszállás után. Ilyen még a nagy kínai reptéren sincs, pedig az tényleg hatalmas, nem uniós ország, és millió utazó van.

2019. szept. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, 2 hete voltam otthon, és jöttem vissza..
2019. szept. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor remélem nekünk is szerencsénk lesz :))
2019. szept. 25. 12:11
 7/8 anonim válasza:
Luton pár napja 40 perc géptől a parkolóig, max 20 percet ha sorban álltam az ellenőrzésnél.
2019. szept. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én 2,5 órát álltam sorba
2019. szept. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!