Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyire bonyolult Bécs...

Kasbah kérdése:

Mennyire bonyolult Bécs repterén belül kiigazodni?

Figyelt kérdés
2019. szept. 29. 21:01
 1/5 subrette ***** válasza:
Egyáltalán nem bonyolult. Minden egyértelműen ki van írva németül és angolul valamint piktogramokkal is. A járatokat, csomagfeladó pultokat, kapukat nagyméretű monitorok mutatják. Az összes terminál és kapu gyalogtávolságra van, járműre szállni nem kell, mint néhány más repülőtéren. A hosszú folyosókon mozgójárdák vannak. Az információs pultoknál készséggel segítenek.
2019. szept. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D. Brasco ***** válasza:
Eligazodas terén a bécsi egy kifejezetten egyszerű es könnyű hely,szoval ne aggodj!
2019. szept. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
70-es IQ-tól a betűk és a számok ismeretével a világ BÁRMELY repülőterén boldogul egy utas.
2019. szept. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egyszerű az a repülőtér. Mi rendszeresen elmegyünk oda párommal, repülőket nézni, és még ingyen meg is tudsz állni. Van ott egy Billa, annak a parkolójában meg lehet állni. De ha viszel valakit, vagy mész valakiért, akkor be is lehet hajtani a reptérre, de csak 10 perc van ingyen, épp a ki vagy beszállás idejére.Egyébként ahogy mész be a reptérre, nem csak kiírva van, hanem ábrán is mutatják, hogy le illetve felszálló gépekhez merre kell menni.
2019. okt. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyszerű nagyon. Mondjuk elsőre megzavart hogy a beszállókártyámon 31-es terminál volt írva. :D Holott csak 1-es és 3-as van ott elvileg. Kicsit máshogy van mit más reptereken. Legalábbis milyeken én voltam. Először bemész agy automata kis kapun ami ellenőrzi a jegyedet. Aztán jön a rendőri ellenőrzés. Aztán pedig minden kapunál külön van átvilágitás, nem úgy mint általában máshol. De tényleg nagyon egyszerű. Ja és itt még az elején vannak a boltok még átvilágítás előtt. Utána pedig igazából amerre én mentem ott csak 1 étterem volt meg 1-2 bolt. De itt a legelején csekkolás előtt van a boltdömping.
2019. okt. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!