Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Szerintetek fel engednek...

Szerintetek fel engednek jégakkut kézipoggyászban a repülőre?

Figyelt kérdés
Fagyott állapotban. Kb 2,5 órás útról lenne szó és Ryanair.
2019. szept. 30. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, folyadéknak számít. Viszed a marhapörköltet lefagyasztva? Azt sem lehet...
2019. szept. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 D. Brasco ***** válasza:
100%
Nem engedik fel,mint ahogy a kenőmájast az üveges csalamádét meg a zsugor ásványvizet sem.....
2019. szept. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na megmondtam én! Bár anyósom csak egy darab tortát akar velünk küldeni, és hiába mondom hogy ne adjon mellé jégakkut.
2019. szept. 30. 15:06
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
A torta sem mehet a krém miatt...
2019. szept. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miert ne lehetne a tortat a KREM miatt?😂 komolyan, valaszolt itt olyan is, aki ult mar repulon?


Elmondom a folyamatot: otthon bepakolsz a kezipoggyaszba, lemered kilora, centire. Kimesz szepen a repterre beallsz a sorba felteszed szepen a kezipoggyaszt a szalagra, ahol atvilagitjak. Ha szuroeazkozt, folyadekot stb tiltolistas dolgot latnak benne, kiveszik. Ha dobsz be egy oreo kekszet a csomagba, senki sem fogja kibontani es lekaparni a kremet a kekszrol....:D ha te tortat szeretnel szallitani, vagy akar sutemenyt vagy akar szendvicset, lelked rajta. Hozzateszem, nekem semmilyen uton modon nem erne meg egy tortat cipelnem magammal, figyelni, hogy ne torjem ossze, nyomjam szet.


Persze megint mas a helyzet, ha olyan orszagba lepsz be, ahova nem engednek be bizonyos elelmiszereket, de ez sem a tortakremre vonatkozik, inkabb husfelekre, zoldseg/gyumolcsokre.

2019. szept. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Anyósod végig gondolta, hogy mi lesz a tortából ha begyömöszölöd majd a fejed feletti rekeszbe jó szorosan???
2019. szept. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

Utolso vagyok. Annyit meg hozzafuznek, hogy az utolso repuloutamon, par hete Amerikabol hazafele jovet a repter elotti utolso Albertson uzletben meg vettem egy salatat, termeszetesen ontettel, valamint elorecsomagolt szendvicseket, mert tudtam, hogy az atszallasomnal europaban mar ejjel lesz es nem lesz nyitva a repteren semmilyen valamirevalo etterem. A mellettem ulo egy habdobozos panda express-es (gyorsettermes) kajaval az ulese alatt ulte vegig a 13 orat.


Ennyir a majkremrol meg a tortakremrol...

2019. szept. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jég nem számít folyadéknak, ha tényleg fagyott. Viszont, ha már olvad, akkor nem engedjük. A torta is rendben van. Egy TSA-s
2019. okt. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!