Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A repülőre kézipoggyászban...

A repülőre kézipoggyászban fel lehet vinni 240g-os piros aranyat?

Figyelt kérdés
Nem tudom, melyik légitársasággal megyek, mert csoporttal megyek és ezt nem mondták, ezért csak úgy általánosságban kérdezem. És amúgy valahol már olvastam, hohy volt, hogy valakitől ezt elkobozták, szóval így el vagyok bizonytalanodva.

2018. okt. 12. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Nem. És nem légitársaságtól függ.
2018. okt. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Ha a biztonsági ellenőrzés utáni boltokban veszed, akkor fel lehet. Kintrol meg nem lehet 100ml-nel nagyobb kiszerelésű folyadékot bevinni.
2018. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Második válasz teljesen rendben. Tudom, szabálytalan, de megkérdezem: minek neked a fedélzetre egy milligramm is?

Az összes utasnak pörköltet akarsz főzni út közben?

2018. okt. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Minden, amitől az ujjad nedves lesz, az korlátozás alá esik, Ez az a hüvelykujjszabály, amit érdemes megjegyezni. A piros arany pontosan ilyen anyag, ezért 100 ml a plafon, viszont valóban nincs ezzel gond, ha a “Duty free” boltban veszed meg.
2018. okt. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!