Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kell szólni egy őrnek vagy sem?

Roli96 kérdése:

Kell szólni egy őrnek vagy sem?

Figyelt kérdés
Olyan dilemmába vagyok hogy ekcémás a fejem amire van egy samponom ami 7% canabist tartalmaz. Nos hajmosás után 4-5 nappal ha kis víz éri a fejemet akkor én és barátnőm is érzi az illatát. Ha mi érezzük valószinű egy repteri kutya is érezni fogja még víz nélkül is. Érdemes lenne érkezéskor szolni egy őrnek hogy tudjanak róla és elkerüljük a félrehívást vagy feleslegesen aggodom?

2019. okt. 22. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Sok országba be sem viheted!


Hagyd itthon!

2019. okt. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem akarod, hogy 1-2-3 ora at vallassanak, mig lekesed a jaratot, inkabb hagyd itthon, es utazas elott 1-2 hettel ne hasznald!
2019. okt. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az adott ország beutazásánál kell megnézni, hogy 7% kanapis megengedett-e. De én úgy tudom Mo-n sem megengedett még ilyen kis mennyiségben sem. Kérdés, honnan veszel ilyen sampont?
2019. okt. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 D. Brasco ***** válasza:
100%
Biztosan megérné ezzel szarakodni,főleg egy reptéren ahol ugye mindent kiszurnak...meg mint tudjuk a drogokkal/kabitoszerekkel valo barmilyen visszaélés,vagy csak annak a gyanúja , egy bábjáték.........
2019. okt. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Attól semmi nem lesz jobb, ha "szólsz" egy őrnek. Ha tényleg az a helyzet, amit írtál, és kifejezetten nélkülözhetetlen az utazás alatt a cucc, akkor vinned kell magaddal az orvos többnyelvű igazolását, továbbá a termék biztonságtechnikai adatlapját. Bemondásra semmit nem fognak elhinni.
2019. okt. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Vásárlás: bementem a Gyogyszertárba és kértem ekcémás fejbőrre egy sampont, és ezt adták. (Pécs).
2019. okt. 22. 16:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha rá van írva a csomagolásra, hogy nem tartalmaz THC-t, akkor teljesen legálisan vásárolható nálunk. Ettől függetlenül én sem rizikóznék...
2019. okt. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most mi a kerdes? Hogy utazhatsz e fuszagu fejjel, vagy hogy viheted e magaddal a samponodat?


Mert ha csak par napra utaztok es nem viszel magaddal sampont, akkor siman utazhatsz. A repuloteri biztonsagiakat az eppen aktualis buncselekmeny erdekli. Tehat ha megallitanak es arad beloled a jenga szaga, de nem talalnak nalad egy mikrogrammnyi cuccot sem es nem kaptak rajta hogy kint a parkoloban szivtad a cuccot, akkor nem tudnak miert megallitani. Gondolj bele, nincs semmi bizonyitekuk hogy buncselekmenyt kovettel el, az, hogy fuszagu a hajad az nem bizonyitek semmire. Nyugodtan utazhatsz. Max ha a kutya kiszagol es felrehivnak, atnezik a zsebeidet, meg a taskadat oszt ennyi. Mondjuk en meg nem lattam kutyat indulasnal csak erkezesnel szokott a taskak kozott boklaszni/szaglaszni.


Ha a sampont Magyarorszagon forgalmazzak, akkor nyilvan nem tabu a cucc es egy egyszeru gugli kereso megmondja, hogy az orszagban, ahova utazol kaphato e a termek. Ha igen, akkor sima liba. Ha nem, akkor inkabb ne vidd magaddal.

2019. okt. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"ha kis víz éri a fejemet akkor én és barátnőm is érzi az illatát."


Tudomásom szerint, nem ázik be a tető a reptéren.

:)

2019. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!