Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Itt a nyár. Mennék nyaralni...

Itt a nyár. Mennék nyaralni én is, de nincs kivel. Egyedül elmennétek, az országon belülre egyedül is? Sokszor vagyok úgy, hogy befoglalok egy 3 napra valami hotelt és egyedül is megyek. Csak mit fognak szólni az emberek?

Figyelt kérdés
2019. júl. 4. 10:37
 1/5 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy mit szólnak? A lényeg, hogy el tudd magad foglalni közben.
2019. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D. Brasco ***** válasza:
11%
A leggyagyibb legócskább legszarabb mondva csinált indok a nem utazashoz, a "más mit fog gondolni" kezdetű eszmefuttatás.....
2019. júl. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Belföldön és külföldön is szoktam egyedül utazni. Mindig lenne kivel, de sokszor egyedül sokkal jobb élmény tud lenni, igénylem is.

Az meg kit érdekel, hogy mit szólnak hozzá az emberek? Egyrészt baromira nem érdekel senkit, egyáltalán nem ritkaság, másrészt meg komolyan kihagynál egy élményt, csak mert esetleg pár idegen akit soha nem látsz többet mit gondol rólad abban a pár másodpercben, amíg gondolnak rád? Ne már..

2019. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az emberek pont leszarják ki vagy, mi vagy. Másrészt azért nem hagyok ki élményeket, mert "mit szólnak mások".
2019. júl. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ma már családdal utazom, de 5-6 eve rendszeresen egyedül utazgattam. Bejártam a Dunántúlt. Egyedül repültem Svedországba, Berlinbe, Milánóba. Tök klassz volt. Senkihez nem kellett alkalmazkodnom. Jól éreztem magam. Meg bulizni is elmentem egy-egy városban. Azóta vannak gyerekeim, imádok velük nyaralni, de azóta kb egy múzeumba, keptárba se jutottam be. Szóval menj, láss világot! Sokan ezt teszik!
2019. júl. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!