Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzairrel fogok utazni, de...

Wizzairrel fogok utazni, de nem szeretnék ülőhelyet foglalni. Ha megvárom az utolsó két napot, akkor is jut majd hely?

Figyelt kérdés
2019. okt. 28. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Ezt a kérdét nem értem. Szerinted ha nem foglalsz helyet akkor állva fogsz utazni vagy hogy a csomagtérben?? Szeritned?

Nem kötelező helyet foglalni. Ha nem foglalsz akkor a végén a megmaradt üres ülésekre adja a foglalásodat.

Ülőhelyet azok foglalnak (pl én) akik nem egyedül utaznak, és szeretnének egymás mellett utazni. Vagy azok, akiknek van elképzelésük, hogy hova akarnak ülni. PL: szárnyak mellett, elöl a harmadik sorban. ablak mellett, legszélén stb..

2019. okt. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jut, de azért ne hagyd a becsekkolást a legutolsó pillanatra!
2019. okt. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel a fapadosok is szoktak túlkönyvelni, ne hagyd az utolsó pillanatra a check-int.
2019. okt. 29. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg pont azt ajánlom, hogy ha jó helyen szeretnél ülni külön foglalás nélkül akkor csak az utolsó órákban csekkolj. Egyrészt kicsi az esélye az overbookingnak, ha pedig még is overbooking lenne, nem az marad le aki utoljára csekkolt, viszont a hely osztó rendszer először a kevésbé jó helyeket osztja, ha pedig többen mentek akkor korai csekkolásnál még jól szét tud szórni a rendszer viszont ha később csekkoltok már nem tud annyira szét dobálni nekem már 10-ből 8szor bejött az hogy ha végén csekkolok már egy teljes sort kioszt nekünk, vagy ingyen nagylábterűt.
2019. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Jut. Én van, hogy pár órával indulás előtt csekkolok be, úton a reptérre :D
2019. okt. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!