Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzairrel Dubaiba utazunk...

Wizzairrel Dubaiba utazunk /szerda-vasárnap/. Ti milyen biztosítást kötöttetek, hol, mennyibe került és mit tartalmazott?

Figyelt kérdés

2019. máj. 17. 11:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
biztosítás.hu-n kötök mindig. a nekem legmegfelelőbb ajánlatot választottam. neked is ezt javaslom. itteni kérdezéssel nem sokra mész, kérj ajánlatot és válaszd a neked legmegfelelőbbet
2019. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
én semmilyet nem kötnék. régen Horvátországba jártunk (tudom, ez Eu), sok éven keresztül kötögettük az utasbiztosításokat az egész családra, amíg az egyik évben ellopták anyám és húgot összes iratát és pénzét, plusz anyám dioptriás szemüvegét. rendőrség hívva lett, természetesen semmi nem került elő. biztosítótól akartunk segítséget kérni. a válaszuk az volt, hogy a biztosítás nem vonatkozik iratokra, készpénzre, dioptriás szemüvegre (meg pár elektronikai eszközre sem). úgyhogy az egyetlen alkalommal, mikor jól jött volna az utasbiztosítás, nem ért sz-art se. azóta se kötünk soha. ugrott egy csomó pénz, szemüveg, iratok újracsináltatva.
2019. máj. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Netrisk.hu oldalon szokta. Beállítom, amit kell. Hova, hány nap, stb. Aztán átnézem az ajánlatokat. Valami egyszerűbbet szoktam választani, ismert biztosítótól. Eléggé hasonlóak is.
2019. máj. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
2! Ezért nem csak vaktában kell kötni hanem megnézni, ELOLVASNI, meg úgy általában FELFOGNI ami le van írva. Nem utólag puffogni.
2019. máj. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#4 nem intéztem, apám ért az ilyenekhez
2019. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
#5 apád se ért hozzá, mert akkor keresett volna olyat, ami lopásra is jó. Ha nem kötsz, akkor ha kitöröd a bokád, fizetheted a kinti orvosi kezelést.
2019. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
3%

Mondjuk mifelénk alap, hogy az ember nem megy dubajba 40 fokban, tehát nem igazán vagyok kompetens a válaszadásban, de azért eszembe jut, vajon mi az a valami ami veled ott történhet és nem bír ki négy napot amíg hazajössz?

Elfogy a pénzed valamelyik bevásárlóközpontban, vagy elromlik a légkondi a hotelben és szólni kell a portásnak, tegyen át másik szobába?

Komolyan érdekel, mi az a valami ami miatt neked 4 napra biztosítás kell????

2019. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
#6 Horvátország EU tag... nekünk meg van EU eü kártyánk
2019. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Mindenképp köss biztosítást. Ahogy az egyik válaszoló is jól ráfaragott, érdemes megnézni, elolvasni a feltételeket, mert érhetnek meglepetések. Nekem van egy független biztosítási alkusz ismerősöm, mindig nála kötök, ő ismeri a feltételeket, meg hogy melyik biztosító mennyire korrekt.


Aki pedig nem akar kötni, annak üzenem:

- volt útitársam, akinek végleg elveszett a bőröndje, odafelé egy trópusi nyaralásra télen

- egyszer ellopták a bőröndöm a szálloda halljából (fel volt kupacolva az egész csoporté indulás előtt, valaki besurrant és elvitte, persze éppen az enyémet)

- volt poggyászkésésem nem egyszer

- kellett menni orvoshoz Görögországban

- főleg trópusokon nem egy utitársam került kórházba

- egy baleset, egy vakbélműtét nem várhat négy napot az ellátásra és a kórház igen sokba kerül még EU-n belül EU egészségkártyával is sok országban

2019. máj. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
7.-s mondjuk elindul egy vesekő, kap egy vakbélgyulladást és kb millió más ok hogy legyen biztosítása
2019. máj. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!