Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mit lehet elhozni a repülőről...

Mit lehet elhozni a repülőről az ott adott dolgok közül?

Figyelt kérdés

Most először sikerült business class-ra jegyet szereznünk és tudom hogy kicsinyesnek tűnhet, de mégis érdekel, hogy mi az, ami elhozható és mit nem illik. Qatarral fogunk repülni és azt tudom, hogy a kispárnát direkt úgy csinálják, hogy hozza el az utas, de például a piperecikkeknek adott táskáról és a pizsamáról nem tudom, hogy elhozható-e, illetve az egyéb dolgok tekintetében sincs tapasztalatom.

Ha van valakinek erről korrekt infója, azt megköszönném, de beszólást felesleges tenni, mert tudom, hogy pont azok teszik ezt, akik maguk még több "szuvenírt" visznek haza.


2019. nov. 26. 20:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Businessen ugyan nem utaztam soha, de amúgy a kis piperecuccok (fülhallgató, szemellenző, mini fogkefe) elvihetők. A takaró azért nem, de ha nagyon akarod elkérheted (nekem egyszer odaadták, elfelejtettem magammal hálózsákot vinni és nagyon kellett:D)
2019. nov. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

Nem kicsinyes ez, hanem sima bunko proli szokas.


Nyilvan a szallodabol is mindig elviszed az osszes bekeszitett szappant, sampont, varrokeszletet, sot ahol nem figyelnek az evoeszkozt az etterembol is, ugye?

2019. nov. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Az a kis neszesszer, amit kapsz ("amenity kit"), az a tiéd.

Egyébként magamtól nem jutott volna eszembe beszólni rád, de az azért édes, ahogy kapásból előre letolvajozol mindenkit, aki kritizálni merne...

2019. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%

Erdekes en még repulorol semmit nem hoztam el csak, ami az emesztorendszerembe bekerult. Eszembe se jutott soha és elvből, ha "vasarolhato" ott nem koltoztem penzt.

Vagyis bocs a hányos zacsit! Egy baratom gyujtotte. Aztan ketszer tele is raktam igy nem volt mit elhozni.

2019. nov. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Régen nagyon lopták a légcsavarokat ezért átálltak a jetre, igy hosszútávon olcsóbb lett.
2019. nov. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 D. Brasco ***** válasza:
42%
Igazi ócska pitiáner szokás ez a vigyünk el mindent ami mozdítható,akkor is ha amugy semmi szükséged rá,csak hát már miért ne.........
2019. nov. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Nono... Azért a business osztályt ne keverjük már össze az útszéli panzió svédasztalos reggelijével! Mivel már egy rövidebb útra szóló jegy ára is összemérhető egy egyhavi hazai átlagfizetéssel, a légitársaságok bőven belekalkulálják azt a költségekbe, hogy a leguritott huszonéves viszkik és a kaviár mellett beleférjen egy hazavitt takaró vagy épp a kimondottan egyszer használatos cuccokból összeállított neszeszer.
2019. nov. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az amenity kitet mondjuk direkt azért adják, hogy elhozd...
2019. nov. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
2019. nov. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Ezek egyszer használatos cuccok szóval ha nem viszed el megy a kukába. Az más kérdés ha napi szinten utazol business classon akkor nem érdemes gyűjtögetni a sok vackot. Egyébként már 25 milliós Patek órát viselő embertől is láttam olyat hogy rakta el az ingyen papucsot.
2019. nov. 27. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!