Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanairrel szeretnénk repülni....

Ryanairrel szeretnénk repülni. A gyerekeknek hogyan lehet helyjegyet választani ingyenesen?

Figyelt kérdés

Először utaznánk fapadossal, 2 felnőtt 3 gyerek.

Az út kiválasztása után ez jelenik meg:

Jó híreink vannak! 12 év alatti gyermekek részére ingyenes foglalt ülőhelyek


"Ebben a foglalásban legalább egy felnőttnek foglalt ülőhelyet kell vásárolnod, ha a viteldíj kiválasztásakor nincsenek kiválasztott ülőhelyek. Az ülőhely megvásárlásakor legfeljebb 4 gyermek (12 év alatti) ingyenes foglalt ülőhelyet kap. A gyermekeknek felnőtt mellé kell ülniük."

A következő lépésnél 2 jegyet kiválasztottam magunknak, felnőtteknek X áron. Majd amikor a gyerekeknek is mellettünk, akkor nálunk is kiírta ugyanazt az összeget, nem pedig a leírásban szereplőingyenességet. Ezt hogyan lehet lefoglalni?


2019. dec. 4. 08:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Ülőhely kiválasztásakor, kérjük, a gyermekeket felnőtt mellé ültesd. A felnőtteknek a 'benne van', a 12 éven aluli gyermekeknek pedig az 'ingyenes' jelzésű ülőhelyekből válassz. A családok számára fenntartott ülőhelyek a(z) 18-33. sorokban érhetők el."

Ebből választottál? Most kipróbáltam 2 felnőtt 2 gyerekkel, és nekem azt írja, csak az egyik felnőttnek kell fizetnie.

2019. dec. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom!
2019. dec. 4. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!