Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Útlevelet cserél ingyenesen a...

Útlevelet cserél ingyenesen a kormányablak, ha ők rontották el?

Figyelt kérdés
Az útlevélben lévő képen szemüveg van rajtam, és mint kiderült, nem minden ország fogadja el így. Ha jól tudom nem lett volna szabad ilyen képpel elkészíteniük!

2019. ápr. 13. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Én nem tudok olyan országról ahol nem fogadják el a szemüveges képet az útlevélről. Megmondanád melyek az országok?
2019. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Például az USA ;)
2019. ápr. 13. 20:39
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem az ő hibájuk, hanem csakis a tiéd
2019. ápr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1-es! USA, Kanada....a legtöbb ország nem fogadja el.


Nem is értem miért szemüvegben készült a kép

2019. ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Elnezest, hogy belekontarkodok a kerdesbe, de pl. en rendes, dioptrias szemuveget hordok, ami mindig rajtam van, es mindig is igy fenykepeztek le, mikor uj utlevelert folyamodtam - soha nem mondtak azt, hogy le kell vennem, mielott a kep elkeszult volna es elfogadtak idaig mindenhol, ahol jartam. Igaz, USAban es Kanadaban meg nem voltam, de ezek szerint ezzel az utlevellel lehetetlenseg lenne bejutni ezekbe az orszagokba? Elnezest, hogy nincsenek ekezetek.
2019. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6!


Belépésnél is fotóznak az USA-ban, le kell venni a szemüveget.

2019. ápr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyan már pár éve, de a párom és én is voltunk az USA-ban, ő többször is. Mindketten szemüvegesek vagyunk, mindkettőnk útlevelében szemüveges kép van. A vízumfotókon is. Mióta van ez így?
2019. ápr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem régóta van így. De már nem jó a szemüveges fotó. Vízumhoz meg pláne. Tudom....most vagyok benne a dologban. Külön fel lett hívva a figyelmem hogy egyetlen egy fotón sem lehet szemüveg
2019. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"2016. november 1-jétől a vízumfotókon nem engedélyezett a szemüveg viselése. A fotókkal kapcsolatos további információkért látogassa meg a [link] oldalt"
2019. ápr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!