Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Londonba melyik fapados...

Londonba melyik fapados légitársasággal érdemes menni turistaként? Wizzair? Ryanair? Van lényeges különbség?

Figyelt kérdés

2019. dec. 31. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Mindegy.
2019. dec. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 aHermann ***** válasza:
91%

Szia!


Nézd, mi Ryanairrel voltunk legutóbb, többek között azért, mert egyszerűbb a bejutás a városba a Stansted Express-sel, és gyerekekkel nem akartunk buszozni (ami dugó esetén 1,5-2h is lehet).

Nekünk akkor kb. 12e/fő volt a jegy ülőhelyekkel (gyerekeknek ingyenes az ülőhely). A Wizzair akkor drágább volt, az Easyjet meg nem repült jókor.

Minél korábban veszed a vonatjegyet annál olcsóbb + aznap még a 2in1 kedvezmény is élhet.


Mi érkeztünk már Gatwickre is, onnan a sima vonattal is egyszerű a bejutás.


Az egyik kolléganőmék családostul a LOT-tal London Cityre mentek, nekik az volt jó.


Azért a jegyár és a repülési időpont is szempont.

2019. dec. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Wizzair és Ryanair egy kutya. Egyik rosszabb mint a másik. De 2 órát bármelyikkel ki lehet bírni. Mondjuk mi már évek óta egyikkel sem járunk. inkább a LOT vagy British airway.
2019. dec. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Luton vagy Stansted jobb nektek?

Én Lutont gyűlölöm és a rokonokhoz való jutás is nehézkes onnan, úgyhogy csak Stanstedre vagyok hajlandó menni, onnan a legegyszerűbb. Gatwicken egyszer voltam csak, de az Easyjetet bármikor néztem, sokkal drágább volt mint a Ryanair.

2019. dec. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy látom, a bejutás a lényeg. Akkor a szálláshoz legközelebbi reptér a legjobb? Nincs még cél, csak tervben van az első utazás.
2020. jan. 1. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!