Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Beszállókártyán elrontott...

Beszállókártyán elrontott születési dátum. Mit tehetek? (Wizz air)

Figyelt kérdés

Holnap reggel utazom schengenen kívüli övezetbe (Írország). Ma reggel vettem észre, hogy a születésem éve az utasfelvételnél rosszul került beállításra (90 helyett 87).


Tableten, alkalmazással próbáltuk megcsinálni az utasfelvételt, de folyton leállt az alkalmazás. Végül weboldalon fejeztük be. Nem tudom, melyiknél állítódott át, vagy én nyomtam-e el valamit.


Minden más adat stimmel: név, szigszám, kiállítási és lejárati dátum.


Eddig négyszer hívtam a Wizzair ügyfélszolgálatát, de csak várakoztat...


Nagyon nagy gubanc lehet ebből, ha így marad? Első repülésem.



2020. jan. 10. 09:50
 1/5 A kérdező kommentje:
A születési dátumom minden másban egyezik a személyimen lévővel (hónap, nap), csak az év nem stimmel.
2020. jan. 10. 09:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem csinálnak belőle problémát, de én inkább hívogatnám őket megállás nélkül!
2020. jan. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt próbálom, az előbb 13 percig tartottam a vonalat... :(
2020. jan. 10. 10:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen számon próbáltad? Vannak számok amik szinte azonnal emberhez kapcsolnak, általában 3-4 percen belül felveszik. (+06 1 677 7507‬ +36 1 677 7501‬ +36 1 677 7505‬) Viszont gyakran változik, így jelenleg nem tudom él-e még bármelyik. Talán keress rá neten hátha van újabb. Vagy próbálj nekik facen írni, kisebb problémával kapcsolatban ott is szoktak segíteni.
2020. jan. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia

Figyelembe vették a reptéren a hibázást? Sikerült probléma nélkül felszállni a gépre?

Mi is most ebben a helyzetben vagyunk és sehogy sem módosítható.

Ryanair-nél foglaltunk és még telefonon sem tudunk velük beszélni mert magyarul nincs lehetőség 😓

2023. szept. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!