Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » JÓ ANGOLOSOK! Lefordítaná...

JÓ ANGOLOSOK! Lefordítaná nekem valaki? Milyen feltételekkel változtathatom meg a jegyemet, és a plusz csomagokat? Link és többi lenn.

Figyelt kérdés

Pegazus légitársasággal utazok, de sajnos változtatnom kell az időpontom. Az angolom nem valami jó, így nem nagyon értem mi történik a +20 kg poggyásszal ha megváltoztatom a dátumot. Lefordítaná nekem valaki? Itt van a link, a 7. pont az.

[link]


Nagyon köszönöm!



2016. júl. 29. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Ahogy a változtatási díjakat meg kell fizetni, úgy az új és az eredeti viteldíj különbsége is felszámolásra kerül. Visszatérítés nem lehetséges ha az új viteldíj kisebb mint az eredeti. A szolgáltatási díj nem visszatéríthető törléskor. Mikor a jegyek újra kiadásra kerülnek az Advantage és az Extra Packageeket át kell alakítani Eco Packetté és így kerülnek az új járatra. Az ebből adódó árkülönbség visszatérítésre kerül. A jelenlegi Extra Package törlés és újrafelvétel szabályai azokra az utasokra vonatkoznak akiknek van Extra Packageük.
2016. júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!