Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A WizzAir tényleg nem kér...

A WizzAir tényleg nem kér személyi igazolvány számot az utasfelvételnél?

Figyelt kérdés
Kifelé Ryanairrel megyek, ott kérnek, ezért meglepett, hogy a Wizzair nem. Valahol el van dugva a honlapon, ahol kérik? Csak olyan sok rosszat hallani, hányféleképpen húzzák le az utasokat, emiatt aggodóm.

2020. jan. 10. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Schengenen belül nem kéri a wizz.
2020. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

És hogy húznának le egy rohadt személyivel?....


Csak beszállásnál kérnek majd

2020. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mondjuk úgy, hogy nem teljes az utasfelvétel vagy hiányosak az adatok vagy tudom is én. Ezekből bármit kinézek, minden gyanús számomra ami egy kicsit is rendellenes.


Köszönöm a válaszokat amúgy.

2020. jan. 10. 20:42
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"ezekből bármit kinézek"


Hányszor utaztál Wizzairrel? Mert én többször és mindig pont annyit fizettem, amennyit megrendeltem.

Igen, lehet, hogy pluszban fizetni kell a feladott csomagért, lehet, hogy fizetni kell az ülőhelyekért, lehet, hogy nem olcsó a Priority, de TE döntöd el, hogy mit rendelsz meg.

Figyelmesen kell jegyet venni és akkor nem ér meglepetés.

És valóban nem kérik a schengeni övezeten belül, csak a reptéri ellenőrzésnél nézik meg az okmányokat.

2020. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!