Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Tényleg annyira rossz ez a...

Tényleg annyira rossz ez a Rayanair?

Figyelt kérdés
Első repülős utam lesz,de kezdek aggódni,hogy Rayanairre vettem jegyet.Nem hosszú az út, Róma az úticél.Mindenhonnan csak rossz visszajelzéseket lehet hallani.
2020. febr. 6. 06:59
1 2
 1/14 lencsefőzelék ***** válasza:
95%
* Ryanair
2020. febr. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%

1. Okosabb ember jegyvétel ELÖTT néz utána, hogy milyen az adott társaság, nem pedig utólag.

2. Az egyetlen lehetöség, hogy kipróbálod, utána tudni fogod, neked megfelelö-e

2020. febr. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
4%

Nekem kiprobálni sem volt lehetöségem, mert 2 nappal az indulás elött törölték a járatot. Mivel az adott városba semmi más járat nem ment akkor, foggalmunk sem volt mit kell tenni. még soha nem töröltek járatot egyszer sem. Rayanairt egy cheten tudtam csak elérni, de ott az ügyfélszolgálatos nem tudott angolul, késsz szövegeket másolt be mindig ugyan azt... A végén a pénzt vissza kaptam , de kártérítést nem...

Ami fájdalmas volt, hogy sehol semmi ügyfélszolgálat aki legalább segített volna megérteni mi is van.

Soha többet Rayanair, nincsen olyan olcsó jegy, hogy oda mégegyszer vegyek jegyet.

2020. febr. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A Rayanair egy dologra jó. Úgy kirepülni közeli úticélokhoz, hogy nem vagy időhöz kötve. Állandó jelleggel késik, ami igaz akkor is bosszantó, ha a kirándulásidőből vesz el, de képzeld, amikor egy olyan reptérre nem képes elindulni időben, amiről neked tovább kéne repülni, vagy pl tárgyalásod van ...:) nem lesz semmi gond, Róma közkedvelt úticél, amennyiben lehet, csekkolj be online, ha megnyitják a kaput :) jó utat!
2020. febr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve Európán belül szinte mindig fapadosokkal utazunk. Nem éri meg más. Nem volt komolyabb gond. Késés mindig előfordulhat. Általában nem is a társaság hibája, inkább a reptér, vagy műszaki hiba.

Régóta utazom, sokat repültem már, és régebben nem voltak ezek a fapadosak, vagy nem sok helyre mentek, akkor hagyományos légitársasággal utaztam és ott is történt minden, késések, stb.

2020. febr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem nagyon rossz de az AerLingus jobb és a Lufthansa pedig még jobb. Én ezt onnan tudom, mert én már mind a hárommal utaztam.
2020. febr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Írországban élek, így gyakran (havonta/kéthavonta) utazom Ryanairrel, nem sok más fapados visz innen arra, amerre szoktam repülni. Olyan, mint a többi fapados, nem sok különbséget láttam eddig az Easyjet, Wizz, Ryanair trió között, mindegyik elvisz A-ból B-be, mindeféle extrák nélkül. Szoktak csúszások lenni, ha nem első járattal repülsz, de annyira nincsenek rossz tapasztalataim, ritkán csúsztam fél óránál többet, ami nem eget rengető szerintem.

Egy 2-3 órás úton nekem semmi szükségem extra kényelemre, főleg nem ebben az árkategóriában. Róma nincs messze, nem lesz hosszú az út, szerintem nem kell ráparáznod, max legközelebb másik légitársaságot választasz.

2020. febr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Volt ryanair élményem.

Annyira nem volt rossz, mint amire az elmondások alapján számítottam.

Budapest - Prága kb egy óra alatt. Nem késett a járat, minden rendben volt.

Rövid, 1-2 órás utazásra szerintem megfelel.


[link]

2020. febr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Évente kb 10-15 alkalommal repülők Ryanair-rel már több éve...... nálam eddig 0 panasz 🤞🤞🤞.

Valószínűleg szerencsén is múlik.

Nyugodtan utazz el Rómába, minden OK lesz!

2020. febr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor utaztam már velük, soha nem volt semmi probléma. Egy alkalommal késett a gép 40 percet, de az igazság az, hogy ez bármelyik légitársasággal megtörténhet. Az összes többi esetben pontosan érkeztünk.
2020. febr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!